پیشگویی سال 94 متولد مرداد

پرشین فال

امروز بعدازظهر روز چهار شنبه یکم آبان 98 - ساعت :
فال تاروت رایگان
نرم افزار ویژه


طالع بینی باستان

گوشواره ماه تولد گوشواره ماه تولد شما
 یك هدیه منحصر به فرد و فوق العاده | گوشواره ماه تولد دختران ایرونی | عمیق ترین تاثیرات روحی و روانی به همراه افزودن به قدرت جذابیت شما -
اینجا کلیک فرمایید
نرم افزار محاسبه سن
دست بند ماه تولد دست بند ماه تولد شما
حتی دستبند شما با شخصیتتان سازگار خواهد بود
- جذابیت خود را چند برابر كنید
منطبق با سلیقه شما -
اینجا کلیک فرمایید
فال تاروت اندروید
پیشگویی سال 94 متولد مرداد

روز : ماه : سال :

لحظاتی را با پرشین فال سرگرم شوید...! لطفا تاریخ تولد خود را وارد نمایید.

طالع بینی سال بز 94 متولد مردادطالع بینی سال 94 بز متولد مرداد

مغیلان چیست تا حاجی عنان از کعبه بر پیچد *** خسک در راه مشتاقان بساط پرنیان باشد

همچنان است هرمزد در اسد و گرم می کند حس و حال درونی تان را گاه بی گاه سفرهایی و خیره بر نگه هایی نو و تازه،نه خسته زآشنایی های دیرین.نگه هایی که میکاوند اندرون را.نگه هایی که می پایند و می پایند شیر پرفسونرا.مونثه ای مردادی به گاه نیمه ی آخر از برج پنجمین،بسان چیدن یک شاخه گل  تصمیم می گیرند و فرصتها گریزانند سخت.فرودین و انتهایش حلقه ای بردستها شاید نشان از انتهای انزوا باشد.خصوصا زادگان نیمه ی مرداد.
دوستی و مشکلی ازجنس سکه،پول،دارایی و غمخواری های تان شاید بسان مرهمی بر زخمهایش، سبک سازد برایش بار سنگین تحمل ها..فسرده دل..غمین چهره..و سردی های درونش.. خود کرده را تدبیری نیست که این دوست با دست خود تنیده این پیله ها و تارها برقامت وجودش..
اگر ازدواج کرده اید،دارای فرزند هستید سلامتی یکی از فرزندان درسال 94 فکرتان را به خود مشغول خواهد داشت.ممکن است از ناحیه ی استخوان ها یا چشم.اما اگر فرزند بزرگتر باشد انقباضات مالی در کارش می تواند جلب کننده ی حواس شما باشد از سایر امور.این مسئله در اواخرخرداد و با دخالت آشکار یک متولدخرداد شما را به واکاوی بیشتری می خواند.
و دهه ی سوم مرداد و سیاره ی مشتری که پای مینهد بر برج باکره و برج اسد را ترک میگوید بر پرده ی زندگیتان نقش میزنند مسائل جدیدی از جنس اقتصاد.نقدینگی ها را کنترل کنید.حساب و کتاب مالی تان را و حداکثر استفاده را ببرید از شانسهای مالی پیش آمده و مواظب معامله های مشکوک املاک باشید.اسناد معامله را بادقت بررسی و استعلام کنید.گوشتـان بسته باد بر چرب زبانی ها.و یک وضعیت خاص وسطهای مرداد که شد،مخصوصا دهه ی سوم مردادی ها بخاطرعلائق مادی پشت پرده ممکن است تصمیمی محرمانه بگیرید.تصمیمی به زیان یک نفر.آیا اخذ این تصمیم درنهایت به زیان مالی خودتان خواهد انجامید...؟ حواستان به این تصمیم دردهه ی اول ماه اوت باشد..
به پاییز که رسیدیم و برگهای سبز آماده ی پذیرش زرد شدن گشتند.در اواخر مهر ماه زهره ،مریخ و مشتری در برج سنبله اطراف صورت فلکی اسد نور افشانی خواهند داشت.برای مردادیان تعاملات و فرصتهای مالی،شانس ها برای اهل هنر و صنعت پردازش آثار هنری،ظریفکاری ها..و اما مراقب و لخرجی های افراطی خاص خود باشید.نشانه هایی از افراط در هزینه کردن نقدینگی ها درحاصل عمل برخی زادگان مرداد به چشم می آید.برنامه ریزی های بادقت می تواند نقشی پایا درحفظ دستمایه های مالی شما در برداشته باشد.
و اوایل آذر و سالمندی از نزدیکان و دست و پنجه نرم کردنش با مشکلی،کسالتی که برشما خواهد داشت.تاثیر روانی خاصی و اندیشه های غیرمعمول که تازگی ها درمخیله ی شما خودمانی جاخوش کرده اند. همچون توجه به مسائل عرفانی ،نادیدنیها آن جهانی را دامن میزند.
افکار جدید و انتزاعی برای پردازش آثار هنری طراحی های صنعتی و ... در شما به جوشش خواهد نشست.اوایل آذر تمرکز کنید روی تجربیات و تخصصها برای پردازش حاصلی نوین و ابتکاری تازه.

از دهه ی سوم دی ماه مراقب امضای قراردادها باشید.تجدید نظر و بررسیهای عمیق و آنگاه اخذ تصمیم خصوصا ده روز اول اسفند را درخاطر داشته باشید و سال به پایان میرسد با ورود مریخ به قوس و توقف طولانی اش دراین برج میتواند قوی تر شدن توجه شما به دوست مانده درمشکل و یا گره مالی فرزند را نشانه باشد.