پیشگویی سال 94 متولد خرداد

پرشین فال

امروز بعدازظهر روز سه شنبه سی و یکم اردیبهشت 98 - ساعت :
فال تاروت رایگان
فال تاروت اندروید


طالع بینی باستان

گوشواره ماه تولد گوشواره ماه تولد شما
 یك هدیه منحصر به فرد و فوق العاده | گوشواره ماه تولد دختران ایرونی | عمیق ترین تاثیرات روحی و روانی به همراه افزودن به قدرت جذابیت شما -
اینجا کلیک فرمایید
نرم افزار مدت تماس
دست بند ماه تولد دست بند ماه تولد شما
حتی دستبند شما با شخصیتتان سازگار خواهد بود
- جذابیت خود را چند برابر كنید
منطبق با سلیقه شما -
اینجا کلیک فرمایید
نرم افزار محاسبه سن
پیشگویی سال 94 متولد خرداد

روز : ماه : سال :

لحظاتی را با پرشین فال سرگرم شوید...! لطفا تاریخ تولد خود را وارد نمایید.

طالع بینی سال بز 94 متولد خردادطالع بینی سال 94 بز متولد خرداد

در راسته ی ناز فروشان که بتانند *** ماییم و نگاهی که به هیچش نستانند

سال 94... شما بر سر چهار راهی هستید که در یکی ازجهت ها زحل درقوس حرکت دارد و در یکی مشتری در سنبله وسومی نپتون است در حوت و شما ناظر چهارم به حساب می آیید.
صحنه های گونه گونی به وجود می آورند این سه مقابل دیدگان شما.این نپتون و کیوان و ژوپیتر.برج حوت و پرنده ی نپتون در آن به پرواز و حاصلش فشارها وکشیده شدن شما به آشیانه ی هنرها، امور خیریه مسائل روانی انسان ها و دردها و رنجهای بشری خواهدبود.و کتاب ها و کارهای ادبی،شعر و انتشارات،خبرنگار اگر باشید مجبورخواهید شد با دنده ی سنگین درجاده ی صاف حرکت کنید، چرا که در سه جهت سرعت گیرها (زحل - مشتری - نپتون) از توان شما خواهند کاست.علائق هنری شما می تواند با پرواز زحل در آسمان ذهنتان تغییر مسیر دهد و این احساس که نیروئی ناپیدا نگاهش دنبالتان آمده و برشما نظاره گر است،یاشخصی سالخورده موجودیتی در موضع قدرت! این حالت چه گاه بیشتر روی میدهد ؟ اواسط ژوئن (اواخرخرداد).همین ایام زادگان اواخرخرداد انرژی اضافه ای را در خود به نظاره می نشینند.و اگر خوددار نباشند امکان درگیری با عناصر سر راه خود را خواهند داشت.
اگر با دقت گام ها را بردارید دهه ی سوم  ژوئن (اوایل تیر) می توانید با انرژی بدست آمده مشکلات پیش پا را از سر راه بردارید.
وقت رسیدگی به مشکلات مالی گذشته اواسط ماه ژوئیه (اواخر تیرماه) است.و اگر پشت گوش بیندازید برای شما دردسرخواهند شد.
اواخر مرداد جریانی از خوش شانسی در مسیر پروازتان نمایان خواهدشد.یک دست کمک رسان در درگیریهای اجتماعی و روانی به کمک تان می آید.حاصلش تمایل به خرید خانه، تغییر محل زندگی و... در شما تشدید می شود.و ارضای این تمایلات را به زمانی دیگر موکول کنید که بهترخواهد بود.
خانم های خانه دار تغییرات مفیدی در دکوراسیون منزل،شکل لباسها،فرم آرایش و...ایجادمی کنند.و جوان های خردادی شانس یافتن شریک زندگی را بیشتر لمس خواهند کرد و درگوشی بگویم چندرقیب هم در مسیر کمین کرده اند!!
از لحظات مهم سال اوایل آذر ماه است.این زمان سالخوردگان فامیل و نیاز به توجه و دلجویی شما از آنها مخصوصا بیمارها را دارند.همسرتان هم که آثار نارضایتی در چهره اش نمایان است.اگر حوصله کنید گره های ایجادشده گشوده خواهند شد.به همسرتان بیشتر توجه داشته باشید.چراکه این یکی دوساله با او ممکن است درگیریهای مکرر داشته باشید.