پیشگویی سال 94 متولد تیر

پرشین فال

امروز قبل ازظهر روز چهار شنبه بیست و چهارم مهر 98 - ساعت :
فال تاروت رایگان
فال تاروت اندروید


طالع بینی باستان

گوشواره ماه تولد گوشواره ماه تولد شما
 یك هدیه منحصر به فرد و فوق العاده | گوشواره ماه تولد دختران ایرونی | عمیق ترین تاثیرات روحی و روانی به همراه افزودن به قدرت جذابیت شما -
اینجا کلیک فرمایید
طالع بینی باستان
دست بند ماه تولد دست بند ماه تولد شما
حتی دستبند شما با شخصیتتان سازگار خواهد بود
- جذابیت خود را چند برابر كنید
منطبق با سلیقه شما -
اینجا کلیک فرمایید
فال تاروت اندروید
پیشگویی سال 94 متولد تیر

روز : ماه : سال :

لحظاتی را با پرشین فال سرگرم شوید...! لطفا تاریخ تولد خود را وارد نمایید.

طالع بینی سال بز 94 متولد تیرطالع بینی سال 94 بز متولد تیر

خلایق در تو حیرانند و جای حیرت است الحق *** که مه را بر زمین بینند و مه برآسمان باشد

همچنان زحل بر برج قوس شنا کنان جلو می رود و مریخ هم که آخرای سال که شد به دیدنش می آید.چه دیداری خواهد شد در برج قوس (آذر).بر شما چه اثری خواهد گذاشت؟ بر محیط زندگی و کارتان ،براحساس سالم بودن توخیالات شما و شاید هم واقعا یک کسالت جزئی راحس کنید و سایه هایی از نگرانی در مقابل خورشید، شادی و تندرستی تان خودنمایی کنند. و دشواری هایی در محیط کار و تلاش روزانه انقدرا هم که خیال می کنید کار زیاد روی هم و روی کول شما تلنبار نشده است.چه شانس های با ارزشی تو سال 93 داشته اید.باز همخواهیدداشت.بلـــه...ولی نه برای همیشه! پس مایه ها را پس انداز کنید و برنامه ریزی های دراز مدت برای آینده تان را انجام دهید.
در خرداد خستگی ها وافسردگی ها به فکر سفرتان می اندازد.در خرداد عواملی شاید بعضی تیر ماهی ها را عصبانی کند یا آزرده! ببخشیدشان،حالا اگر فراموش نکردید طوری نیست! تلافی.. تلافی می آورد و مهربانی....مهربانی!
نوستالژی خاطرات قدیمی و آن روزهای شیرین گذشته کار خود را می کنند و در ماه تولد خودتان،تیرماه،گوی ارغوانی بهرام مهمان برج سرطان (خرچنگ) می شود و داغی مریخ سرخ به شما انرژی بیشتری میبخشد.
سستی و بی حالی را به کناری بگذارید و به تلاش ها بیفزایید.جوانترها مراقب معاشرت هایشان باشند، نکند پایشان به مرافعه ای ناخواسته باز شود.چه وقت..؟.اواسط تیرماه که احساساتی  تند و شدید در تیرماهی ها عارض می شود و اگر دقت نکنید و خوددار نباشید..ممکن است درگیر شوید.روزهایی که ماه در آسمان نیست حواستان را بیشترجمع کنید.
اگر دوستی دارید که مشکلی دارد در مرداد شاید فرجی به او برسد.و شما از لطف و محبت خواهران و برادران بیشتر استفاده کنید.شاید به تحقیق در زمینه ی بهداشت و سلامتی علاقمند شدید.شاید اوایل شهریور.
برای محکم کاری برید دکتر و دکتر به شما بگوید..نگران نباشید!
یه موضوع خیلی مهم...بعضی وقتا حواستان نیست یا ممکن است خسته و عجول باشید یا هوا در حال تاریک شدن باشد.خانمهای تیر ماهی حواسشان را جمع کنند.نکند سوار ماشینهای شخصی شوند یا برای میانبر زدن پابگذارند در کوچه های خلوت که کسی رد نمیشود و یا جوانانی که به اینترنت و شبکه های اجتماعی می روند، مطالب و عکسها رو به غریبه ها ندهید.سخت حواستان جمع باشه..
آن شهر پر از سرو وگل شهری به دل دریا بود *** شهزاده ی رویاهایم با اسب سفید آنجا بود
آخرای سال که شد سیاره ی نپتون، هنرها و افکار غیر مادی و شاعرانه،با خورشید در یک درجه قرار میگیرد اندیشه اتان میتواند بال و پر بگیرد....و حالا یک دوست هم پیدا خواهد شد و شما را تشویق میکند.دیگه از خدا چه چیزی میخواید.مسائل شخصی رو ول کنید..!!
شعر..نقاشی..موسیقی و..تا چه سر راهتان قرار بگیرد ضمن کارهای عادیه زندگی به یک هنر بپردازید و بیشترخوشحال باشید تا اندوهگین.