پیشگویی سال 94 متولد اسفند

پرشین فال

امروز بعدازظهر روز چهار شنبه یکم آبان 98 - ساعت :
فال تاروت رایگان
طالع بینی باستان


طالع بینی باستان

گوشواره ماه تولد گوشواره ماه تولد شما
 یك هدیه منحصر به فرد و فوق العاده | گوشواره ماه تولد دختران ایرونی | عمیق ترین تاثیرات روحی و روانی به همراه افزودن به قدرت جذابیت شما -
اینجا کلیک فرمایید
نرم افزار مدت تماس
دست بند ماه تولد دست بند ماه تولد شما
حتی دستبند شما با شخصیتتان سازگار خواهد بود
- جذابیت خود را چند برابر كنید
منطبق با سلیقه شما -
اینجا کلیک فرمایید
نرم افزار مدت تماس
پیشگویی سال 94 متولد اسفند

روز : ماه : سال :

لحظاتی را با پرشین فال سرگرم شوید...! لطفا تاریخ تولد خود را وارد نمایید.

طالع بینی سال بز 94 متولد اسفندطالع بینی سال 94 بز متولد اسفند

بی تو مهتاب شبی باز از آن کوچه گذشتم *** همه تن چشم شدم خیره به دنبال تو گشتم

خب انگار با حرکت سیارات در برج آتشی حال و روحیه شما نیز بهتر شده...نه؟ ممکن است بهتر هم بشود..؟ رفت و آمدها، دید و بازدیدها، گوشه گیری رو رها کردن.از مرداد که مشتری وارد سنبله می شود روابط نزدیکتری با همه پیدا میکنید.مشکل مالی که مدت ها شما را رنج می داد هم در حال حل شدن است.بزرگان خانواده، پدر را نکند برنجانید.یک متولد آذر که به شما فکر میکنه افکار و کارهای ناآشنا و غیرمعمول شما برای او جلب توجه میکند.دارد تصمیم میگیرد که چیزی به شما بگوید ،دلخوریش همچین تازه ی تازه هم که نمیتواند باشد.اما امسال بیشتر خواهد شد.

آخرای فروردین جوانان اسفندی شاید بتواند عزمشان را جزم کنند که بالاخره..آره یا نه؟ مخصوصا دختران اسفندی سعی کنند بین آنکه در قلبشان هست و آنکه بیرون، راه اشتباه نروند.چرا که نزدیکی های آخر خرداد بیشتر زیر فشار قرار میگیرند.جواب مادر را چه میخواهید دهید؟ خیلی دارد اصرار میکند.

بزرگترهای اسفند چه وضعی دارند..؟ دهه ی سوم اسفندی ها درمسئله ی خونه ، اتومبیل و امثال اینها یک مشکل پیدا میکنند.آقایان در خانه ماه خرداد به وسایل برقی خراب شده دست نزنند.به تعمیرکار بسپرند.خلاصه ممکن است خطرناک باشد.حواس جمع کار بکنید.

اواخر تیر که شد یکی از بچه ها اگه بچه دارید و اگر ندارید یکی از آشناها رفتاری افراطی ازش سرمیزند.سرخیلی چیزها میتواند باشد.اتاق ،وسائل خانه ،زمین ،آرآمش کنید.نه اینکه به او میدان دهید و آتشش را تیزتر کنید!! خصوصا وقتی اواسط مرداد برسد ممکن است دست به یک کار دردسر دار هم بزند که اوایل پیدا نیست ولی بالاخره رو خواهد شد.علی الخصوص که این بچه اواخر تیر دنیا آمده باشد.انگار یک روز جمعه است.بر سر پول به نظر میاداینکار را بکند.یک متولد مرداد هم ممکن است پایش در ماجرا باشد.درست در همین وقت است که سیاره ی مشتری داخل برج سنبله میشود (شهریور).و چند وقت بعد هم کیوان (زحل) به برج قوس می آید (آذر).و این ابتدای فشردن یک فنر است که دردست و پای شما بعدا ممکن است رها شود.خرج تلفن تان را مراقب باشید.از وسطای مهر دائم تلفن میزنید.حرف میزنید.بقیه زنگ میزنند.حرفهای مختلف .هم سر چیزهای خوب.هم سر چیزهای کمتر خوب.دخترها و پسرهای اسفند ماهی ،منظور جوانان....نه...سن بالاهای جوان! آخرای مهر که شد و مریخ با مشتری در برج سنبله (شهریور) دست به دست شدند اگر بخواهید میتواند زمان مساعدی برای گرفتن تصمیم باشد و عملش هم اواسط آبان... که هم زهره و هم مریخ در برج میزان جشن میگیرند..!

فقط اوایل آذر خیلی مواظب باشید.دست در کاسه ی متولد آذر کردن، ایندفعه غرش و هیاهو ممکن است همراهش باشد.مخصوصا که اواسط اسفند مریخ هم پا به فرش قوس می گذارد و مهمانش میشود و شما سعی کنید در همه ی زمینه ها خودتان را کنترل کنید.سالخورده ها در این وضعیت (اوایل آذر) ضعفهای شدید بهشون دست میدهد.استخوانها، دندانها، دردهای پیری و خلاصه مراقب باشید.بقیه هم در دیماه و سرما احساس ضعف خواهید داشت.خستگی ناشی از رفت و آمدها ،درگیریها و تاثرها شاید به یک سفر بخواهید بروید.

اوایل اسفند که می آید ذوقتان گل میکند.شعری، تابلوئی نقاشی ،نواختن سازی ،پیانو مثلا؛ امتحان کنید خودتان را..خیالات پر جاذبه و استعداد و قریحه چـــه میتواند بکند...یادتان باشد..اوایل سال 1395 سیاره های مشتری و زحل ،دوغول منظومه شمسی درحالت نامناسب قرار میگیرند و برای شما هم میتواند مشکل آفرین باشد در روابطتان با یک متولد آذر.