لو رفتن رابطه های غیراخلاقی

پرشین فال

امروز قبل ازظهر روز دو شنبه یکم مهر 98 - ساعت :
فال تاروت رایگان
فال تاروت اندروید


طالع بینی باستان

گوشواره ماه تولد گوشواره ماه تولد شما
 یك هدیه منحصر به فرد و فوق العاده | گوشواره ماه تولد دختران ایرونی | عمیق ترین تاثیرات روحی و روانی به همراه افزودن به قدرت جذابیت شما -
اینجا کلیک فرمایید
طالع بینی باستان
دست بند ماه تولد دست بند ماه تولد شما
حتی دستبند شما با شخصیتتان سازگار خواهد بود
- جذابیت خود را چند برابر كنید
منطبق با سلیقه شما -
اینجا کلیک فرمایید
طالع بینی باستان
لو رفتن رابطه های غیراخلاقی

روز : ماه : سال :

لحظاتی را با پرشین فال سرگرم شوید...! لطفا تاریخ تولد خود را وارد نمایید.

افشای رابطه جنسی سیاستمدار دیگریکی از برجسته ترین اعضای اتحاد دموکرات مسیحی آلمان، حزب حاکم، به دلیل رسوایی اخلاقی از شرکت در انتخابات محلی انصراف داد.
کریستین فون بوتیشر، یکی از برجسته‌ترین اعضای اتحاد دموکرات مسیحی آلمان، حزب حاکم، به دلیل رسوایی اخلاقی از شرکت در انتخابات محلی انصراف داد.
این سیاستمدار چهل ساله، نامزد حزب حاکم در انتخابات ایالت «اشلسویگ هولشتاین» در شمال آلمان بود، اما رسوایی رابطه جنسی با یک دختر شانزده ساله مانع از ادامه حضور او در رقابت‌های انتخاباتی شد.
 
وی در حضور خبرنگاران تایید کرد که در بهار سال ۲۰۱۰ با یک دختر جوان به مدت چند ماه ارتباط داشته و به او دل بسته بود! او اعلام کرد که فقط عشق باعث این عمل او شده بود!
وی از ماه مارس سال ۲۰۱۰ میلادی از طریق فیسبوک با دختر جوان آشنا می‌شود و چندین بار با او ملاقات می‌کند. آقای بوتیشر در ماه مه‌‌ همان سال، رقابت‌های انتخاباتی را آغاز می‌کند. بر اساس نظر سنجی‌ها، او بیشترین بخت را برای پیروزی در انتخابات محلی داشت.

برنا