فال حلقه

پرشین فال

امروز بعدازظهر روز سه شنبه یازدهم خرداد 95 - ساعت :
کانال تلگرام پرشین فال
طالع بینی سال 95 سال میمون به زودی...!
درصد تکمیل طالع بینی : 42%
طالع بینی سال 94 سال بزتعبیر خواب

دستبند ماه تولد طرح روژین


ارسال روزانه فال به گوشی شما
طالع بینی باستان

گوشواره ماه تولد گوشواره ماه تولد شما
 یك هدیه منحصر به فرد و فوق العاده | گوشواره ماه تولد دختران ایرونی | عمیق ترین تاثیرات روحی و روانی به همراه افزودن به قدرت جذابیت شما -
اینجا کلیک فرمایید
ساعت SZY سرمه ای
دست بند ماه تولد دست بند ماه تولد شما
حتی دستبند شما با شخصیتتان سازگار خواهد بود
- جذابیت خود را چند برابر كنید
منطبق با سلیقه شما -
اینجا کلیک فرمایید
جوک های شیرازی
فال حلقه

روز : ماه : سال :

لحظاتی را با پرشین فال سرگرم شوید...! لطفا تاریخ تولد خود را وارد نمایید.

معنای انگشتر در هر انگشت به همراه فوایدآیا تابه حال به این فکر کرده اید که انداختن انگشتر در هر انگشت چه معنایی دارد؟ من به شما میگویم که هر انگشت نشانه چیست و چطور انداختن انگشتر در انگشتان مختلف تفاوت میکند.

گاهی اوقات ، علیرغم همه تلاشهایی که میکنیم، زندگی به مراد ما پیش نمیرود و این همان زمانی است که بعضی از افراد به سراغ فال و طالع بینی میروند تا به طریقی زندگیشان را رونق بدهند .

کف بینی ، فال اعداد ، تاروت و از این قبیل بعضی از راه هایی هستند که متخصصین این رشته ادعا دارند به وضعیت کنونی افراد کمک میکند.

چیزی که خیلی برایم جالب است انگشترهاییست که این متخصصین به افراد توصیه میکنند که بیندازند که این انگشترها وقتی با سنگ تولد هر کس ادغام شود در خیلی از جوانب زندگی هر فرد تعادل ایجاد میکند.

اما آیا تا به حال این سوال برایتان پیش آمده که هر انگشت برای انداختن انگشتر چه معنا و مفهومی دارد؟ آیا انداختن انگشتر در یک انگشت بخصوص نشان دهنده یک مفهوم عمیق است؟

انگشترها در میان سایر جواهرات اهمیت بیشتری دارند و قبل از اینکه تصمیم بگیرید هر انگشتری دستتان کنید، بهتر است با یک متخصص درمورد نوع جواهری که میخواهید به دست کنید صحبت نمائید.

این انگشتر، چه یک انگشتر الماس یا انگشتر نامزدی یا عروسی یا هر انگشتر دیگری باشد، نمیتوان زیبایی آنها را بعنوان جواهرات شیک نادیده گرفت.

پس فقط به دلایل باورها و اعتقادات مذهبی نیست که خیلی ها انگشتر دست میکنند، این مسئله می تواند جنبه مدگرایی هم داشته باشد و دلیل آن مهم نیست، مهم این است که انداختن انگشتر به ارتقاء وضعیت ظاهر شما کمک میکند.

 

مفهوم انگشت های مختلف برای انداختن انگشتر


انگشت شست : نشان دهنده قدرت اراده در فرد است ؛ این انگشت با خودِ درونی فرد در ارتباط است و وقتی به شما گفته می شود که در انگشت شستتان انگشتری بیندازید، به دقت مراقب تغییراتی که در زندگیتان اتفاق می افتد باشید زیرا این انگشتر قدرت اراده شما را تقویت خواهد کرد.

 

انگشت اشاره : نشان دهنده قدرت، رهبری و جاه طلبی است ؛ این انگشت نشان دهنده یک نوع قدرت خاص است و این مسئله به خصوص در قدیم الایام وقتی پادشاهان قدرتمند در انگشت اشاره خود انگشتر می انداختند بیشتر نمود دارد درنتیجه، انداختن انگشتر در این انگشت به شما در این زمینه کمک میکند.

 

انگشت وسط : نشان دهنده فردیت و هویت فرد است ؛ این انگشت که در وسط قرار گرفته است نشاندهنده یک زندگی متعادل و متوزان است و انداختن انگشتر در این انگشت به شما کمک میکند زندگی متعادل تری داشته باشید.

 

انگشت انگشتری : انگشت انگشتری دست چپ به قلب رابطه مستقیم دارد و به خاطر همین است که حلقه ازدواج در این انگشت انداخته میشود ؛ این انگشت همچنین نشان دهنده احساسات و خلاقیت در فرد است و انداختن انگشتر در انگشت چهارم دست راست به شما کمک میکند در زندگی خود خوشبین تر باشید.

 

انگشت کوچک : نشان دهنده همه چیز در روابط شماست ؛ این انگشت نشان دهنده روابط ما با محیط بیرون میباشد و دقیقاً مخالف شست است که به درون ما اشاره دارد ؛ این انگشت نشان دهنده رفتار ما با دیگران است و انداختن انگشتر در این انگشت به شما کمک میکند روابط خود را تقویت کنید، به خصوص درمورد ازدواج و به ارتقاء روابط کاری هم کمک میکند.