فال تاروت رایگان برای اندروید

پرشین فال

امروز قبل ازظهر روز سه شنبه یکم مرداد 98 - ساعت :
فال تاروت رایگان
نرم افزار ویژه


طالع بینی باستان

گوشواره ماه تولد گوشواره ماه تولد شما
 یك هدیه منحصر به فرد و فوق العاده | گوشواره ماه تولد دختران ایرونی | عمیق ترین تاثیرات روحی و روانی به همراه افزودن به قدرت جذابیت شما -
اینجا کلیک فرمایید
فال تاروت اندروید
دست بند ماه تولد دست بند ماه تولد شما
حتی دستبند شما با شخصیتتان سازگار خواهد بود
- جذابیت خود را چند برابر كنید
منطبق با سلیقه شما -
اینجا کلیک فرمایید
فال تاروت اندروید
فال تاروت رایگان برای اندروید

روز : ماه : سال :

لحظاتی را با پرشین فال سرگرم شوید...! لطفا تاریخ تولد خود را وارد نمایید.

فال تاروت اندروید رایگانفال تاروت اندروید

 

نرم‌افزار فال تاروت اندروید ، نرم‌افزار رایگان برای دستگاه اندرویدی است که توسط تیم پرشین فال توسعه داده شده است. این نرم‌افزار شامل ده نوع مختلف فال تاروت یعنی : فال تاروت کبیر ، تاروت عشاق ، استخاره با تاروت ، نعل اسب ، شش ماهه ، تاروت‌های تک‌کارتی ، دو‌کارتی ، سه‌کارتی ، چهار‌کارتی و شش‌کارتی می‌باشد.
شما به راحتی و رایگان می‌توانید این نرم‌افزار فوق العاده را لمس برروی دکمه زیر و دانلود آن، دریافت کرده و بر روی دستگاه اندرویدی خود نصب کنید.

دریافت مستقیم

جهت دریافت دکمه بالا را برای لحظه ای طولانی لمس کرده و سپس بارگیری پیوند (download link) را بزنید

دریافت از مایکت

تاروت به صورت یک ابزار مصّور و الهام‌بخش اندرزها و حکمت‌های دیرینه ی خود را با پیام‌هایی در شرایط خاص از قلمرو ناخودآگاهی رمزآموزان به آنها القاء می‌کند. شیفتگان شرق و غرب تاروت همواره از این‌گونه چشم‌اندازها نه تنها در آینده نگری و خودکاوی بلکه در زمینه‌های هنری، ادبی، عرفانی بهره جسته‌اند.

تمام زندگی انرژی و امواج علوم غریبه است. جریان‌های نیرو که با یکدیگر بهم می‌آمیزند الگوهای زندگانی ما را تشکیل میدهند. هر کارت نمادین تاروت نماینده یک انرژی معین است، و یک الگوی تعبیری تجمع انرژی‌هایی را نشان می دهد که سازنده یک وضعیت است.

در هر لحظه این انرژی‌ها در سطوح مختلفی واقع می‌گردند، بعضی از این سطوح قوی و قدرتمند هستند و بعضی ضعیف‌تر، بعضی نیز در زندگی شما به اطرافیان جاری می گردند و عبور می‌کنند، این نکته که چگونه از این انرژی‌ها استفاده نمایید به تمام عواملی بستگی دارد که روی وضعیت شما تاثیر می‌گذارند.

زمانی که کارت‌ها خود را نمایان می‌سازند کیفیات آنها حضور دارند یا حداقل بصورت بالقوه جاری میباشند. مثلاً کارت خورشید نشانگر انرژی حیات است که به روشنی در دسترس است و نشان می‌دهد که شما احساس اطمینان و موفقیت می‌کنید.

کوردوجبلین معتقد بود که تاروت نوشتاری شگفت‌انگیز است و به نحوی تمامی جهان و مراحل مختلف چرخه ی زندگانی بشری را به آن مرتبط میداند. زیرا وجوه مختلف زندگی خصوصا در رمزهای کبیر گنجانده شده است. کوردوجبلین تاروت را تنها بازمانده مصر باستان می داند که اسرار روح بشری را برای سالکان به جا گذارده است.