علی کریمی پیراهن خود را به خانواده یکی از کشته شدگان حوادث پس از انتخابات تقدیم کرد

پرشین فال

امروز بعدازظهر روز دو شنبه یکم مهر 98 - ساعت :
فال تاروت رایگان
نرم افزار محاسبه سن


طالع بینی باستان

گوشواره ماه تولد گوشواره ماه تولد شما
 یك هدیه منحصر به فرد و فوق العاده | گوشواره ماه تولد دختران ایرونی | عمیق ترین تاثیرات روحی و روانی به همراه افزودن به قدرت جذابیت شما -
اینجا کلیک فرمایید
فال تاروت اندروید
دست بند ماه تولد دست بند ماه تولد شما
حتی دستبند شما با شخصیتتان سازگار خواهد بود
- جذابیت خود را چند برابر كنید
منطبق با سلیقه شما -
اینجا کلیک فرمایید
نرم افزار مدت تماس
علی کریمی پیراهن خود را به خانواده یکی از کشته شدگان حوادث پس از انتخابات تقدیم کرد

روز : ماه : سال :

لحظاتی را با پرشین فال سرگرم شوید...! لطفا تاریخ تولد خود را وارد نمایید.

جوان:کریمی راه شجریان را می رود!سایت روزنامه اصولگرای جوان نوشت:

علی کریمی کاپیتان تیم ملی فوتبال کشورمان(!) که در مسابقات مقدماتی جام جهانی گذشته در بازی با کره جنوبی با بستن مچ بند سبز به همراه برخی بازیکنان در حمایت از فتنه گران حاشیه هایی را بوجود آورده بودند بار دیگر در حرکتی مشکوک در راستای اهداف جریان فتنه که این روزها در حال احتضار به سر می برد گام برداشت.

به گزارش ندای انقلاب علی کریمی که در پایان روزهای فوتبالی اش به سر می برد در اقدامی تامل برانگیز با اهدای پیراهن خود به یکی از کشته شدگان فتنه ۸۸بار دیگر نشان داد که وی همچنان در وادی فتنه گام میزند.

پیراهن علی کریمی

علی کریمی که ظاهرا یک چهره ورزشی است مشخص نیست این روزها این خط و خطوط سیاسی را از چه کسی و یا چه جریانی می گیرد . وی باید این موضوع را بداند که این راه کسب محبوبیت در بین مردم نیست ، مردم فهیم و فوتبالدوست ایران خوب سره را از ناسره تشخیص می دهند ؛ علی کریمی همان راهی را می رود که شجریان پیش از وی آن را رفت و امروز در انتهای این مسیر آرزوی بازگشت را دارد که البته دیر شده است!

جوان در پایان افزود:
البته ناگفته نماند این پاس علی کریمی به فتنه گران با واکنش مثبت! ضدانقلاب روبرو شده است و حرکت وی را "اقدامی معنادار و جوانمردانه" توصیف کرده اند!!!