طالع بینی متولد فروردین سال بز

پرشین فال

امروز بعدازظهر روز جمعه سی ام فروردین 98 - ساعت :
فال تاروت رایگان
طالع بینی باستان


طالع بینی باستان

گوشواره ماه تولد گوشواره ماه تولد شما
 یك هدیه منحصر به فرد و فوق العاده | گوشواره ماه تولد دختران ایرونی | عمیق ترین تاثیرات روحی و روانی به همراه افزودن به قدرت جذابیت شما -
اینجا کلیک فرمایید
نرم افزار محاسبه سن
دست بند ماه تولد دست بند ماه تولد شما
حتی دستبند شما با شخصیتتان سازگار خواهد بود
- جذابیت خود را چند برابر كنید
منطبق با سلیقه شما -
اینجا کلیک فرمایید
فال تاروت اندروید
طالع بینی متولد فروردین سال بز

روز : ماه : سال :

لحظاتی را با پرشین فال سرگرم شوید...! لطفا تاریخ تولد خود را وارد نمایید.

طالع بینی سال بز 94 متولد فروردینطالع بینی سال 94 بز متولد فروردین

جام میی که تابشش ...جان ببرد ز مشتری *** چرخ زند ز بوی او...بر سر چرخ سنبــلـه
ده بیست روزی، قبل از تحویل سال نو و قدم زدن مریخ در برج حمل تلاشتان می توانسته حول و حوش غلبه بر یک سری افکار و اندیشه هایی خاص چرخ بزند و نظاره گر انبوه ماهیان رنگارنگی باشد که در برکه ناخودآگاهتان به اینطرف و آنطرف ذهنتان را با خود به همراه می کشاندند.خصوصا زادگان دهه ی اول فروردین در محیط اطراف ، نیروهایی تلاششان این خواهد بودکه با ارائه ی نظریاتی محتملا کمتر واقعی شما را به خشونت بکشانند.زمان مساعد برای دور ساختن این نیتهای پنهان از زندگیتان می تواند اوایل زمستان باشد.
آنها که به کمک شان نیازدارید و در موضع قدرت اجتماعی هستند بعد از تعطیلات نوروزی می توانند مدد رسان باشند و جمعتان جورخواهدشد.
جلوگیری کنید از غلبه ی افکار افراط گونه ی اوایل خرداد که چنگ برپیکر آرامشتان می زنند.دررانندگی، و رفت وآمد وسایل نقلیه دقت بیشتری به کار برید و اخذ تصمیمات مهم را موکول کنید به بعد از خرداد و همین زمان ها است که مشکلی مالی هم از زیر خاکستر فراموشی سربلند میکند و نیازدارد به یافتن راه حل سریع.آیا در پایان ماه اوت موفق به انجام این کارخواهیدشد؟
آخرهای تیر که شد نظرتان می رود به طرف امور منزل و جوان ترها به پدر و مادر.اگر متاهل هستید مشکل ایجاد شده در رفتار با همسرتان را با حوصله و محبت حل کنید.
و اما ورودمشتــــری به سنبله با رسیدن به اواخر مرداد سیاره ی عظیم مشتری به برج سنبله قدم می نهد.کارمندان و شاغلین شانس های موفقیت بیشتر و تغییرات مثبت شغلی را احساس خواهندکرد.
یک مسئله ی غیرمعمول اینکه ،دوستی به دلایلی تلاش دارد جلوی این تغییرات را به نفع خود سد کند و این ماجرا تا اواخر مهر ماه طول میکشد که آن موقع بالاخره موفق خواهید شد فضای جدید و تغییر در محیط زندگی و کارتان ایجاد کرده و احساس تازگی را تجربه نمایید.
اگر مجرد هستید، یک متولدشهریور اندیشه و احساس قلبی شما را به سوی خود ممکن است بکشد،خصوصا در جنس مذکرهای حمل.
سال می تواند سالی همراه با تلاشهای مثبت بیشتر و موفقیتهای شغلی برای شما باشد.