طالع بینی متولد آبان سال بز

پرشین فال

امروز قبل ازظهر روز چهار شنبه بیست و چهارم مهر 98 - ساعت :
فال تاروت رایگان
فال تاروت اندروید


طالع بینی باستان

گوشواره ماه تولد گوشواره ماه تولد شما
 یك هدیه منحصر به فرد و فوق العاده | گوشواره ماه تولد دختران ایرونی | عمیق ترین تاثیرات روحی و روانی به همراه افزودن به قدرت جذابیت شما -
اینجا کلیک فرمایید
طالع بینی باستان
دست بند ماه تولد دست بند ماه تولد شما
حتی دستبند شما با شخصیتتان سازگار خواهد بود
- جذابیت خود را چند برابر كنید
منطبق با سلیقه شما -
اینجا کلیک فرمایید
طالع بینی باستان
طالع بینی متولد آبان سال بز

روز : ماه : سال :

لحظاتی را با پرشین فال سرگرم شوید...! لطفا تاریخ تولد خود را وارد نمایید.

طالع بینی سال بز 94 متولد آبانطالع بینی سال 94 بز متولد آبان

نخواهم رفتن ازدنیا. مگر در پای دیوارت *** که تا در وقت جان دادن سرم برآستان باشد

در جدول سیاره ها هنگام تحویل سال،اگر نگاه کنید جای زحل را کجا میبینید؟ بله! در برج قوس لانه کرده! برج پول و نقدینگیهای شما جایش کجاست؟ بله! برج قوس...
به برج ثور(اردیبهشت ) نگاه کنید کدام سیاره در آن مانور میدهد..؟ بله! سیاره ی زهره...زهره سیاره ی برج ثور گفته شده...زهره در ثور و در بیت هشتم ثور، زحل قرار دارد و به زهره فشار وارد میکند..خلاصه وضعیت همسر و ازدواج و شراکتتان زیرفشار پول و نقدینگیهایتان دادش درمیآید..مشکلات و دست تنگیهای مالی شما برشریک زندگی و یا کاری شما تاثیر می گذارد.گر چه در زمینه ی کار و تلاش با غرور میتازید و محیط کار را سازنده تر حس میکنید و این تلاش ها می تواند گره ی مالی ایجادشده را بگشاید تا اواخر مرداد..
زحل روزهای آخرخرداد..و دوباره پایش به درجات آخر می رسد.عقرب و شما نیاز پیدا میکنید به واکاوی تصمیمات اخیرتان.بعضی صحنه های گذشته بخاطرتان میاید.مسائلی که تازه یادتان رفته بود دوباره به ذهنتان میاید و خودنمایی میکند.تصمیم گیری و بررسی مجدد و کمی احساس خستگی ربط پیدا می کند به یکی از نزدیکان، سرد و سنگین شدن افکار، خدای نکرده افزایش بدبینی و سوئ ظنها، حجیم شدن حجم کارها برای کارمندان، درگیریهای ملکی  و نظیر اینها شما را مشغول میدارند.و درست همین موقعها است که یک متولد خرداد( شاید همسر..  یافرزند..یادوست) خودش را با شما درگیر می سازد...! و شاید رفتارهای افراطی خشماگین از شماسربزند ،با صبر و حوصله خوددار باشید تا موج آن بگذرد.
خب به اواسط مرداد میرسیم و پیدایی رنجش یکی از دوستان،نزدیکان و این احساس که شما دانسته یا ندانسته به او زیان رسانده اید و مناسب خواهد بود دلجویی ازاو! چرا که اواخر مهر و اوایل آبان به یاری او نیاز خواهید داشت...و احساس همدلی و درک متقابل برای هر دو منافعی در برخواهد داشت.
اگر یک متولدحوت(اسفند) را دوست می دارید...
و به او دل بسته اید بسان صورت دیوار چشم حسرت من.. *** بهرطرف که روان میشدی..بسوی تو بود
اوایل آذر که شد کمبودهای مالی ،وضعیت فردی سالخورده، خانه یا زمینی قدیمی و..بر حضور این عشق اثر خواهد نهاد.تاثیری که خیلی مثبت نمی تواندباشد.
با ورود زهره به عقرب آرامش و امنیت بیشتری در خود احساس خواهید کرد.و شاید لبخندی بزنید بر مشکلات موجود..
اواسط دیماه کندوکاو خواهیدکردبه، عشق خود،مشکلات موجود در سر راه، بیشترخواهید اندیشید و مروری برگذشته ها، امور را سبک سنگین می کنید تا تصمیم نهایی را بگیرید و اولای اسفند ذوق و ابتکار و تخیلات انتزاعی برخی عقربها و جوانترها شکوفا شده و پردازش های زیبا و قدرتمندی را به حاصل خواهند نشاند.مخصوصا اگر با متولدین اسفند مراوده و کارمشترک دارید..
وآخرین روزهای سال مریخ هم وارد برج قوس می شود و درآن توقفی طولانی خواهد داشت.قوس خانه ی پول و دارائیهای نقدی شماست و زحل هم قبلا به قوس داخل شده.سعی کنید به پیشنهاداتی که در آنها ریسک مالی زیاد است توجه نکنید. حتی اگر کارمند بانک هستید یا طلافروش یا حسابدار..
و سخن آخر با ورود مریخ به قوس هوای چشمها را داشته باشید.توجه کنید به فشار داخلی چشم. خصوصا اگر دیابت دارید..خلاصه حتما نزد دکتر چشم رفته و چشمها را کاملا معاینه نمایید.علی الخصوص اگر سن بالایی داشته باشید.