طالع بینی شهریور در سال 94

پرشین فال

امروز قبل ازظهر روز یک شنبه پنجم خرداد 98 - ساعت :
فال تاروت رایگان
نرم افزار مدت تماس


طالع بینی باستان

گوشواره ماه تولد گوشواره ماه تولد شما
 یك هدیه منحصر به فرد و فوق العاده | گوشواره ماه تولد دختران ایرونی | عمیق ترین تاثیرات روحی و روانی به همراه افزودن به قدرت جذابیت شما -
اینجا کلیک فرمایید
فال تاروت اندروید
دست بند ماه تولد دست بند ماه تولد شما
حتی دستبند شما با شخصیتتان سازگار خواهد بود
- جذابیت خود را چند برابر كنید
منطبق با سلیقه شما -
اینجا کلیک فرمایید
فال تاروت اندروید
طالع بینی شهریور در سال 94

روز : ماه : سال :

لحظاتی را با پرشین فال سرگرم شوید...! لطفا تاریخ تولد خود را وارد نمایید.

طالع بینی سال بز 94 متولد شهریورطالع بینی سال 94 بز متولد شهریور

باورت گرنیست از وحشی که میسوزد ز تو *** چاک درجانش فکن داغ وفای خودنگر

نسیم سرد مهرگان که وزیدن آغازکند گوی هایی شناور ،درخشان و گاه قرمز در مکان راس ماه صورت فلکی اسد (برج سنبله) بیاغازند بازی چوگانی..و گرد و خاک سوی آسمان ره می سپارد.گوی زهره،گوی بهرام،گوی هرمزد و نپتون بر زمین،حوت و کیوان در کماندار است و هرمزد در مسیرب رج عذرا..و می بینند همه دیدگان خاکیان افتاده براین تاختها...
دختر یا پسر زادگان سنبله دیده خواهندشد و اندیشه ی وصلت درمیان.میشتابند سوی آرزویی این زمان نه بدبینانه بلکه از روی شادی و شعف..گر یکی بیش آمد سویشان.خواهان نه دو شاید سه تا...درچه راهی بهتراست ره راسپردن..؟
حل مشکل چندین و چندساله ی یکی از فرزندان شایدبه عمل نزدیک آید.و غبار غم ازچهره تان بزداید.مادر سالخورده را دریابید و برسید به مشکلات همسر و امورمنزل..حالا یک دلخوری ناچیز،مسئله ای مالی،یک تکه زمین،یا یک خانه ی کلنگی که نباید مانع بشه از دلجویی و رسیدگی پدر و مادر..
و ابتدای سال و حرکت سیاره ی مشتری... آیاحرکت مشتری می تواند پدید آیی یک عشق نهانی را در قلبتان نشانگر باشد..بالاخره که اوایل شهریور ممکن است ناچار بشوید بیانش کنید..
و اما خرداد پرفشار...خرداد که دارد به آخر میرسد تاروپود احساستان را،تنش هایی دربرمیگیرد..حواستان جمع باشد.....!  نکند سرتان را به جایی بکوبید.در حرکات سریع دقت داشته باشید.در عبور از خیابان شلوغ،نزدیکان،خواهر برادر ممکنه رعایت نکنند و شما را برنجانند.با غلیان احساس به موضوع نزدیک نشوید.اصلا چرا در دلتان بگذارید.مانند درمان است  گفتن درددل با غمگساری...
اوایل مرداد که شد درصورت ناصبوریها غمهای نهانی خواهد بود و رنجشها..بعضی متولدین اواخر شهریور مثل 28 - 29 شهریور مراقب دوستان کمتر واقعی خود باشند که باهدفی نهانی تمرکز روی نقدینگیهای شما یا با اندیشه پنهان حسادت و درپرده ای از پنهانکاری دست شفقت دراز میکنند بسویتان..چه حدود زمانی..؟ محتملا اواسط مرداد ماه..
یکی از مقاطع زمانی قابل ذکر درسال 94 برای شما اوایل آذر خواهد بود.اوایل آذر است که می اندازند پنجه درپنجه ی هم دونیروی قدرتمند آسمان کیوان و نپتون و نبردی رازآلود و شاید پرهیاهو و برای شما همزمان میشود با موضوع مالکیت آشیانه ای،قطعه خاکی،و یا شخصی درگذشته های دور..اواسط دیماه است که مسئله روشن خواهدشد.
مریخ(بهرام= مارس) اواسط اسفندماه پایش به برج قوس میرسد..و زحل و مریخ دربیت کماندار! توقف مریخ به سال 95 هم می کشد و درکلیه ی امور دقت،نرمش و گذشت شما را می طلبد.