طالع بینی آذر در سال 94

پرشین فال

امروز بعدازظهر روز چهار شنبه یکم آبان 98 - ساعت :
فال تاروت رایگان
فال تاروت اندروید


طالع بینی باستان

گوشواره ماه تولد گوشواره ماه تولد شما
 یك هدیه منحصر به فرد و فوق العاده | گوشواره ماه تولد دختران ایرونی | عمیق ترین تاثیرات روحی و روانی به همراه افزودن به قدرت جذابیت شما -
اینجا کلیک فرمایید
فال تاروت اندروید
دست بند ماه تولد دست بند ماه تولد شما
حتی دستبند شما با شخصیتتان سازگار خواهد بود
- جذابیت خود را چند برابر كنید
منطبق با سلیقه شما -
اینجا کلیک فرمایید
نرم افزار مدت تماس
طالع بینی آذر در سال 94

روز : ماه : سال :

لحظاتی را با پرشین فال سرگرم شوید...! لطفا تاریخ تولد خود را وارد نمایید.

طالع بینی سال بز 94 متولد آذرطالع بینی سال 94 بز متولد آذر

پروانه بر آتش زند از بهر تــو خود را *** ای شمع توهم حرمت پروانه نگه دار

وقتی جایتان در یک سیرک باشد که تماشاچیان بجای آدمها اسکناس باشند و شما بندباز خطرآفرین و طنابها شل شده باشند و میروید که.....خب گفتن ندارد دیگر! همین اتفاق برای عده ای از آذرماهی ها افتاده.. و حالا بعد از یکی دوسال نشسته اید و برافتادن خود بر دشک نجات فکر میکنید.. و مرور می کنید لحظه های پیچ و تاب خوردن هائی که میخواسته ایدخطرآفرین باشید.اما بخت زیاد یارتان نشده است.از دو سه روز مانده به تحویل سال این یادآوریهاست که شدت گرفته میشود. میتوان امیدوار بودکه در این سال درپیش اگر بخواهید باز به چرخشهای خطرآفرین بپردازید و طنابها محکم و کارآ باشند.شعف چرخ زدن..چرخیدن درآسمان ریسکها..ریسکهای مالی..آیاتماشاچیان برایتان دست خواهند زد..؟
خب..تربیعات متعدد پلوتو و اورانوس،زورشان رازده اند و تاثیرشان به تدریج کم و کمترشده و بحرانهای اسکناسی می روندکه از شما فاصله بگیرند و باحرکت سیاره ی مشتری در برج اسد با کمک تجربه های گذشته به عقایدی نو و تازه در اشتیاق به جستجو و درک زندگی دست پیدا کنید..
 واما...اواخرخرداد چند روزی مانده به اول تیرماه عصبانی شدن یک متولد اسفند یا خرداد می تواند به موضوع مربوط باشد.موضوعی که فراموش کرده بودید و دوباره یادتان آمده.دختران آذر ماهی حواسشان را جمع کنند.درخیابان کیف و موبایل خود را محکم نگه دارند.ماشینهای ناشناس و شخصی، رانندگی با سرعت بالا خطرآفرین و حتی شوخیهای افراطی میتواند مسئله سازباشد..
اواسط مرداد که سیاره تان مشتری میخواهد برج اسد را ترک کند و پا گذارد به برج سنبله، احساستان به شما خواهد گفت وقایع تازه ای درحال رقم خوردن است.
می توانید به قماری دست بزنید که درنهایت احتمال برد آن زیاد نخواهدبود.
به نیمه ی دوم اکتبرکه برسیم (اواخرمهرماه) امیدواری و نشاط در محیط کارتان بیشتر می شود.وعده ای ندهیدکه بعدا نخواهید عمل کنید.مجردها ممکن است تصمیم به ایجاد رابطه ای بگیرند و شاید احتمال ازدواج... یک متولد شهریور هم سرراهشان نظرشان راجلب کرده ،اگر رابطه سرگیرد سال آینده تاثیرش بر زندگی شما بیشترخواهدشد.در هرحال از عمل به انگیزه های آنی ، انتظارحاصل پربار نمیتوان داشت.و مطالعه در اخلاق و رفتار شریک زندگی آینده نقش زیادی درغم و شادیهای آینده ی شما خواهد داشت. مشورت بدنیست..
و ماه آبان که زهره و مریخ در برج میزان حرکت دارند بالاخره پنجره ای را باز و گشوده می یابید و هوایی تازه به دور از اندوهها و گره های دنیوی ومالی را استنشاق خواهید کرد.
اوایل آذر خصوصا اگر خودتان هم متولد همین اولهای آذر باشید به یک نقطه ی اوج ذهنی میرسید و تصمیمی را میگیرید که مدتها بود از شما انتظارش می رفت.در همین اوقات سالخوردگان هم می توانند نقش مهمی برایتان ایفا کنند.بعضی از متولدین شاغل آذرماهی ممکن است زودتر از موعد بازنشست شوند یا از شغلشان کناره گیرند.در هر حال با یک نفردرگیرخواهید بود. منتها این برخورد الزاما خشونت آمیز نیست..
در کارهای ابتکاری این فشار می تواند تصورات انتزاعی جالبی را در شما ایجاد کند و اما نکته ی دیگر، مراقب تحریکاتی که شما را بسوی مواد تخدیری دعوت میکنند باشید.دل گرفتگیها، افسردگیها میتوانند باعث دخول تحریکاتی اینچنین به ذهن شما گردند.اوایل اسفند معلوم میشود که چقدر دل به این تحریکات داده اید.
در دیماه کمی احساس کندی و عدم تحرک خواهید داشت که اواسط اسفند با ورود مریخ به قوس کمی جبران خواهدشد.
وسخن آخر ...می رویم که درسال 1395 به تربیع دوم زحل و مشتری برسیم و این نقطه ی عطف نسبتا مهمی درتصمیمات پانزده ساله ی اخیر شما خواهد بود.زحل درقوس و مشتری درسنبله پس یادتان باشد متولدین خرداد و شهریور در چندسال آینده در زندگی شما نقش خواهندداشت.