شکایت ساموسونگ از اپل

پرشین فال

امروز قبل ازظهر روز دو شنبه بیست و هفتم خرداد 98 - ساعت :
فال تاروت رایگان
فال تاروت اندروید


طالع بینی باستان

گوشواره ماه تولد گوشواره ماه تولد شما
 یك هدیه منحصر به فرد و فوق العاده | گوشواره ماه تولد دختران ایرونی | عمیق ترین تاثیرات روحی و روانی به همراه افزودن به قدرت جذابیت شما -
اینجا کلیک فرمایید
نرم افزار محاسبه سن
دست بند ماه تولد دست بند ماه تولد شما
حتی دستبند شما با شخصیتتان سازگار خواهد بود
- جذابیت خود را چند برابر كنید
منطبق با سلیقه شما -
اینجا کلیک فرمایید
طالع بینی باستان
شکایت ساموسونگ از اپل

روز : ماه : سال :

لحظاتی را با پرشین فال سرگرم شوید...! لطفا تاریخ تولد خود را وارد نمایید.

سامسونگ از اپل شکایت کردشرکت سامسونگ می‌گوید به تازگی در فرانسه علیه شرکت اپل شکایتی در مورد استفاده غیر قانونی از سه فن‌آوری تلفن همراه سامسونگ در ساخت آی‌فون و آی‌پد تنظیم کرده‌است.

به گزارش AFP، سخنگوی شرکت سامسونگ می‌گوید این شکایت تنها در مورد فن‌آوری‌های به کار رفته در ساخت آی‌فون و آی‌پد است و ارتباطی به نوع طراحی ندارد.

یک منبع مطلع از این موضوع می‌گوید احتمالا فن‌آوری‌هایی که متعلق به سامسونگ بوده و اپل از آن‌ها استفاده کرده در زمینه UMTS، نوعی فن‌آوری نسل سوم تلفن همراه است.

گفتنی‌است دعوای حقوقی بین دو شرکت اپل و سامسونگ به عنوان بزرگترین شرکت‌های تولید کننده تبلت و تلفن همراه هوشمند به تازگی شدت گرفته و هفته گذشته دادگاهی در آلمان به علت استفاده غیرقانونی سامسونگ از طراحی‌های شرکت اپل، فروش تبلت گلکسی 10.1 در این کشور را ممنوع اعلام کرد.

همچنین در هلند فروش سه مدل از تلفن‌های همراه سامسونگ به علت یک شکایت دیگر از سوی اپل به صورت موقت متوقف شده و دادگاه بررسی این پرونده قرار است 26 سپتامبر برگزار شود.


این دو رقیب در استرالیا، آمریکا و کشورهای آسیایی درگیر دعوای حقوقی هستند. شرکت سامسونگ به تازگی با طرح شکایتی جدید از شرکت اپل خواستار منع فروش محصولات اپل در کره جنوبی شده‌است.