خسرو حیدری در فیس بوک عضو است؟

پرشین فال

امروز قبل ازظهر روز یک شنبه بیست و ششم خرداد 98 - ساعت :
فال تاروت رایگان
نرم افزار مدت تماس


طالع بینی باستان

گوشواره ماه تولد گوشواره ماه تولد شما
 یك هدیه منحصر به فرد و فوق العاده | گوشواره ماه تولد دختران ایرونی | عمیق ترین تاثیرات روحی و روانی به همراه افزودن به قدرت جذابیت شما -
اینجا کلیک فرمایید
طالع بینی باستان
دست بند ماه تولد دست بند ماه تولد شما
حتی دستبند شما با شخصیتتان سازگار خواهد بود
- جذابیت خود را چند برابر كنید
منطبق با سلیقه شما -
اینجا کلیک فرمایید
نرم افزار محاسبه سن
خسرو حیدری در فیس بوک عضو است؟

روز : ماه : سال :

لحظاتی را با پرشین فال سرگرم شوید...! لطفا تاریخ تولد خود را وارد نمایید.

ماجرای خسرو حیدری و فیسبوکمن اصلا با فیسبوک آشنایی ندارم اما مثل اینکه یک نفر که از برخی مشخصات فامیلی و خانوادگی من مطلع است از نام من در حال سو استفاده است
فیسبوک برای آدمهای مشهور گاهی اوقات دردسر ساز است . نزدیک به دو سال است که عده زیادی از بازیکنان فوتبال ایران به عضویت فیسبوک در آمدند و در این شبکه اجتماعی فعال هستند اما به دلیل برخی حساسیت های غیر ورزشی نسبت به فیسبوک در ایران بسیاری از این چهره های معروف حضورشان در فیسبوک را تکذیب می کنند .
البته ستاره های ایرانی حاضر در فیسبوک همه جوره مواظب هستند تا در چارچوب های اخلاقی پیش بروند اما گویا برخی آدمهای بیکار و بیمار از این موضوع هم سو استفاده می کنند . این روزها در فیسبوک گاهی اوقات دیده می شود که برخی از آدمها که شناخت نسبتا نزدیکی از بعضی ستاره های فوتبال دارند با تشکیل یک صفحه به نام این ستاره ها در فیسبوک خود را جای آنها می زنند و دردسرهای مختلفی را بوجود می آورند ! از کلاهبرداری گرفته تا انتشار تصاویر غیر اخلاقی .
یکی از بازیکنانی که این روزها از نامش سو استفاده شده و به شدت هم شاکی به نظر می رسد ، خسرو حیدری است . او تاکید می کند که اصلا عضو فیسبوک نیست : « من اصلا با فیسبوک آشنایی ندارم اما مثل اینکه یک نفر که از برخی مشخصات فامیلی و خانوادگی من مطلع است از نام من در حال سو استفاده است . من البته به دادگاه رفتم و شکایت کردم و به زودی از لحاظ قانونی با این فرد برخورد می شود . از هوادران هم می خواهم که از این موضوع با خبر باشند و اگر با این مورد برخورد کردند احتیاط کنند تا فریب این افراد را نخورند ! »