خاله نرگس را بیشتر بشناسید

پرشین فال

امروز قبل ازظهر روز جمعه بیست و چهارم آبان 98 - ساعت :
فال تاروت رایگان
نرم افزار مدت تماس


طالع بینی باستان

گوشواره ماه تولد گوشواره ماه تولد شما
 یك هدیه منحصر به فرد و فوق العاده | گوشواره ماه تولد دختران ایرونی | عمیق ترین تاثیرات روحی و روانی به همراه افزودن به قدرت جذابیت شما -
اینجا کلیک فرمایید
فال تاروت اندروید
دست بند ماه تولد دست بند ماه تولد شما
حتی دستبند شما با شخصیتتان سازگار خواهد بود
- جذابیت خود را چند برابر كنید
منطبق با سلیقه شما -
اینجا کلیک فرمایید
طالع بینی باستان
خاله نرگس را بیشتر بشناسید

روز : ماه : سال :

لحظاتی را با پرشین فال سرگرم شوید...! لطفا تاریخ تولد خود را وارد نمایید.

ماجرای فرنود از نگاه خاله نرگسچندی پیش فیلمی روی شبكه های اجتماعی قرار گرفت كه مربوط به یكی از برنامه های كودك بود .

به گزارش پارس توریسم، كودكی به نام «فرنود» در برنامه خاله نرگس در واكنش به این سوال كه كدام یك از كارهای شخصیش را خودش انجام می‌دهد، جمله‌ای گفت. خاله نرگس هم در واكنشی كاملا بی ربط گفت: "ماشین لباسشویی؟ كار اشتباهیه نه!" و این قضیه سوژه ای شد برای رسانه ها، به خصوص در دنیای مجازی تا برخی در نكوهش «فرنود» و برخی در عظمت راستگویی او و لاپوشانی های تاریخی ما سخن بگویند و قلم بزنند. در همین ارتباط اوج نیوز گفتگویی با آزاده آل ایوب (خاله نرگس) انجام داده كه می خوانید:

خانم آل ایوب قصد داریم درباره اتفاقی كه در برنامه چند روز قبلتان حول محور لباس شویی و چند چیز دیگر اتفاق افتاد صحبت كنیم.

(با صدای بلند چند ثانیه ای می خندد) خب چه چیزی بگویم؟

می خواهیم درباره نحوه مدیریت فوق العاده شما روی این موضوع كمی بحث كنیم. برای ما جالب بود كه خیلی زود یك عبارت كاملا بی ربط اما خوب را استفاده كردید و قضیه در نطفه جمع شد.

امسال نهمین سال كار من در تلویزیون است. روی آنتن زنده هر اتفاقی ممكن است بیفتد و مجری باید توانایی جمع كردن قضیه را داشته باشد. علاوه بر تجربه ای كه در كارم به دست آوردم، باید توان مدیریت مسائل غیر عادی و مدیریت بحران را هم داشته باشم. همیشه پیش خودم می گویم شاید پروژكتور تركید. من باید اینقدر روی كارم دقیق شده باشم كه بیننده به شنیده اش شك كند و پیش خود بگوید: خب من اشتباه شنیدم.

در مقابل فرنود هم چنین اتفاقی افتاد. نه؟

بله. من بیننده را به شك انداختم و خیلی ها پیش خودشان گفتند كه خب اشتباه شنیدیم اما آنها درست شنیده بودند. همواره ممكن است یك كودك جمله ای بگوید كه بر خطرناك بودنش واقف نیست و ما باید توان جمع كردن قضیه را داشته باشیم.

بعد از برنامه چه برخوردی با شما شد؟

بعد از برنامه برخوردها در حد یك تبسم بود و هر كسی خودش را به آن راه می زد كه چیزی نشنیده است. البته از من غیر از این انتظاری نداشتند و اگر نمی توانستم درستش كنم شاید با من برخورد می شد. در كل همگی خود را به كوچه علی چپ زدیم.

فرنود چه می كند. بعد از برنامه با او چه برخوردی شد؟

فرنود هم مثل من بعد از برنامه مشهور شد. البته من او را ندیدم چون خانواده اش سریع او را بردند. در كل بد نیست گاهی اوقات در برنامه تنوعی ایجاد شود.

پیش از این سابقه ایجاد تنوع و چنین مسائلی در برنامه داشتید؟

بله اما نه به این وسعت. یك بار از یك كودك سوال كردم برای اینكه دوستمان ناراحت نشود باید چه كار كنیم؟ او پاسخ داد باید از او مراقبت كنم، اذیتش نكنم و وقتی به دستشویی می رود او را نگاه نكنم!

می دانید در شبكه های اینترنتی درباره این موضوع بحث زیاد شده است؟

والا از آن روز تا الآن پای كامپیوتر نرفتم اما ظاهرا خیل بین المللی شدم چرا كه دوستان و آشنایان مدام به من زنگ می زنند و می گویند مشهور شده ای. در كل قضیه بازتاب زیادی داشت اما تا الآن از روزنامه و خبرگزاری كسی به من زنگ نزده بود!

كلام آخر؟

مجری باید توانایی درست كردن هر اتفاقی در برنامه زنده را داشته باشد.