فال چینی سال گربه | طالع بینی چینی سال گربه

پرشین فال

امروز قبل ازظهر روز دو شنبه بیست و هفتم خرداد 98 - ساعت :
فال تاروت رایگان
نرم افزار ویژه


طالع بینی باستان

گوشواره ماه تولد گوشواره ماه تولد شما
 یك هدیه منحصر به فرد و فوق العاده | گوشواره ماه تولد دختران ایرونی | عمیق ترین تاثیرات روحی و روانی به همراه افزودن به قدرت جذابیت شما -
اینجا کلیک فرمایید
فال تاروت اندروید
دست بند ماه تولد دست بند ماه تولد شما
حتی دستبند شما با شخصیتتان سازگار خواهد بود
- جذابیت خود را چند برابر كنید
منطبق با سلیقه شما -
اینجا کلیک فرمایید
نرم افزار مدت تماس

روز : ماه : سال :

لحظاتی را با پرشین فال سرگرم شوید...! لطفا تاریخ تولد خود را وارد نمایید.

فال چینی سال گربه | طالع بینی چینی سال گربه

شخصيت كلي متولدين سال گربه

فال چینی - گربه


 موجودي لطيف
اين نماد را در ويتنام،‌گربه و در ژاپن خرگوش دانسته اند؛ حال گربه باشد يا خرگوش، هر دو هنگام سقوط، روي چهار دست و پاي خود فرود مي آيند. متولدان سال گربه شادترين انسان ها و اشخاصي خوش ذوق، اهل معاشرت، عاقل،‌بردبار و كمي بلند پرواز هستند كه هنگام برخورد با ديگران شرافتمندانه رفتار مي كنند. هيچ كس نمي تواند آنها را دست كم بگيرد؛ زيرا همراهان خوبي هستند و مي دانند چگونه و كجا به درد آدم بخورند.

اما به مصداق مثلي،‌ « گل بي خار كجاست » و اتفاقاً متولدان سال گربه انساني هايي سطحي هستند و اين بدان معناست كه ويژگي هاي خوب آنان نيز ظاهري و سطحي است.

گربه دوستدار جمع و جمع نيز دوستار گربه است. او موجودي زود جوش است و بودن در كنار ديگران را بسيار دوست دارد؛ اما گاهي غيبت و شايعه پراكني مي كند و در نهايت زيركي، نكته سنجي و دقت اين كار را انجام مي دهد. در اصل،‌ گفت و گوي درباره حقايق كاملاً ناخوشايند، براي او كار دشواري است.

گربه ها عاشق ضيافت هستند و به حخاطر سليقه بي نظيرشان،‌ اغلب داري خانه هاي زيبايي مي باشند. آنها دنيا پرست و گاه خود آرا و فخر فروش هستند. خانم گربه ها به نشان دادن تربيت و فرهنگ معلومات جديد خود، علاقه عجيبي دارند؛‌ تنها اب اين انگيزه كه در آن زمينه مشخص خودي نشان دهند و در اين راه، ممكن است مسائل ديگري را كه از اهميت بيشتري بر خوردارند، ناديده بگيرند.

گربه به سادگي برانگيخته و خشمگين نمي شود. او آرام، خونسرد و صلح جو است. و بيشتر خود را احساساتي نشان مي دهد تا اين كه واقعاً حساس باشد. امور شخصي و خصوصي بيش از مشكلات بزرگ اجتماعي او را متاثّر مي كند و حتي مي توان گفت كمك گربه هم از قحطي،‌جنگ و فاجعه هاي ديگر انساني نمي گريزد، مگر آن كه زندگي خودش در معرض اين خطرات واقع شود كه در آن صورت، شيرازه زندگيش از هم مي پاشد و آن قدر تحملش كم مي شود كه ممكن است تن به مرگ بسپارد. اين حيوان خيلي زود به گريه مي افتد اما به همان سرعت هم آرام و قرار پيدا مي كند. خانم گربه ها از حالت افسردگي و رواني خود به عنوان كار آمد ترين حربه براي جلب نظر و محبت ديگران سود مي برند.

گربه ها محافظه كارند و از هر آن چه كه آرامش زندگي شان را بر هم بزند يا ريگ كفش و اسباب دردسرشان شود؛ بيزارند. نياز نها به حفظ آسايش و امنيت زندگي، بسيار بيش از ديگران است.

از آن جا كه گربه محتاط و شايد هم كمي ترسو كم روست، هيچ گاه مسؤوليت انجام كاري را نمي پذيرد مگر آن كه از پيش سبك و سنگينش كرده و تمام جوانب ان را در نظر گرفته باشد. همين خصلت است كه ديگران آن را در گربه مي پسندند و مي كوشند در امور مهم خود با او رايزني كنند.

گريه نماد موفقيت در كسب و تجارت است و معمولا به عنوان تاجري زيرك كه هر كس با او قرارداد كسب و كار امضا كند، نمي تواند از زير بار ان شانه خالي كند شناخته مي شود. پيش بيني هاي او اغلب درست است و سود و منفعت را بو مي كشد. گربه به ظاهر بسيار آرم و متين و قابل اعتماد به نظر مي رسد؛ اما در حقيقت، به شدت اهل ساخت و پاخت است. استعداد او در عرصه رقابت هاي تجاري مانند خريد و فروش اشياي عتيقه - كه به شم اقتصادي نياز دارد به خوبي آشكار و شكفته مي شود. پرداختن به فعاليت هاي سياسي و حقوقي،‌ امكان بهره مندي از يك زندگي راحت، بدون تشويش خاطر و مطابق ميل را براي گربه مهيا مي كند.

خانم گربه ها در تمام مشاغلي كه نياز به ذوق، سليقه، درك اجتماعي و برخورد خوب دارد، مي درخشند. سياستمدارني كه طالب پيشرفت هستند، بهتر است با خانم هاي متولد سال گربه ازدواج كنند؛ زيرا آنان تيز بين، نكته سنج، خردمند و راز دار هستند و در عين حال كدبانو هاي برازنده اي هستند كه با بودن در كنار همسرانشان باعث افزايش شهرت آنان مي شوند. خانم گربه ها از اين كه طرف توجه اطرافيان خود قرار بگيرند، لذت مي برند.

اگر چه گربه نسبت به منسوبان خود دلسوز، فداكار، مهربان، صميمي و صادق است و به راحتي به دوستان نزديكش كمك مالي مي كند؛ اما در واقع، چندان پاي بند خانواده نيست و اغلب با پدر و مادر و فرزندانش احساس بيگانگي بيشتري مي كند، تا با دوستان برگزيده خود.

خانم گربه ها تا زماني كه مطرح باشند، وظايف مادرانه خود را به خوبي انجام مي دهند، اما اين غريزه در آنها بسيار ضعيف و تا حدي ساختگي است.

گربه به آساني با بز كنار مي آيد و براي ذوق هنري و روح هنرمندانه او ارزش بسيار قائل است. او به دنبال وجوه اشتراك مي گردد و بوالهوسي هاي بز چندان آزرده اش نمي كند.

سگ درستكار و خوك حساس و نكته سنج نيز به راحتي با گربه كنار مي آيند؛ اما خروس و موش سر سازگاري با گربه ندارند و بهتر است مثل جن و بسم الله از يك ديگر دوري كنند.

روابط كاري و عاشقانه گربه با بر همواره آكنده از التهاب و تشنج است. گربه خويشاوند و هم نژاد ببر است و چون حيله هاي او را مي شناسد، حناي ببر پيش او رنگ ندارد و مي كوشد از درد سر و گرفتاري پرهيز كند.

زندگي گربه، در صورتي با آرامش و آسايش دلخواهش سپري مي شود كه با حوادث پيش بيني نشده، مهيج، شگفت انگيز و خانمان بر انداز رو به رو نشود. او ا از جنگ ها، انقلاب ها و حوادث طبيعي باكي نيست؛ زيرا اصولاً برا ناملايمات آفريده نشده است و اگر با ناكامي و شكست رو به رو شود، ه بسا كه ديوانه شود و خودكشي كند. ترك اصول اخلاقي راي او به مراتب آسانتر از قبول شكست است.

مردم شرق دور، گربه ( با خرگوش ) را موجودي مشكوك و غير قابل اعتماد مي دانند. آنها بر اين باورند كه ساحره ها و جادوگران خود را به شكل گربه در مي آورند. در اروپا قرون وسطي گربه ها را به گناه ارتباط با شيطان، زنده در آتش مي سوزاندند. اين باورها دور از حقيقت و خرافي است؛‌ زيرا از سوي ديگر، مي بينيم كه در مصر باستان گربه ها مثل خدايان پرستش مي شدند.

باري، كوتاه سخن آن كه گربه خواه معبود باشد، خواه شيطان و يا هيچ كدام از اين ها، نمي توان اين واقعيت را از نظر دور داشت كه همواره هاله اي از رمز و اسطوره سيماي گربه را در بر گرفته و پرده اي سحرآميز پيش روي او كشيده است.

در پايان بايد به اين نكته اشاره كنيم كه گربه به ظاهر ضعيف، ممكن است به آساني به موجودي قدرتمند و خوف انگيز تبديل شود

افراد مشهور متولد سال گربه گربه ها يكه تازان عرصه سياست بوده اند. فيدل كاسترو ( كسي كه نمي توان منكر كارآيي سياسي او شد )، رئيس جمهور تروخيلو، ملكه ويكتوريا، استالين، دومديسي و رئيس جمهور بورقيبه همگي در سال گربه متولد شده اند.

فلاسفه و پيشوايان مذهبي مانند مارتين لوتركينگ، كنفسيوس و مالكوم ماگريدج نيز متولد سال گربه بوده اند.

اما بر خلاف قول مشهور، ماري آنتوانت، آن بولين، اواپرون يا گاريبالدي بي شك تحت نفوذ نماد ديگر متولد شده بودند. آنان شخصيت هايي برتر داشتند.

از ديگر گربه ها مي توان به:

پيراندلو، اينشتاين، اورسون ولز، توسكاني ني، فيلد مارشال سليم، آرتور ميلر، استاندال و ژرژسيمون اشاره كرد

مشاغل مناسب متولد سال گربه مانكن، خياط، طراح لباس، دكوراتور داخلي، عتيقه فروش، مسؤول پذيرش، مغازه دار، صاحب دارو خانه، داروساز يا متخصص زيبايي، مشاور حقوقي، وكيل دعاوي، دفتردار اسناد رسمي، قاضي، كارگزار بورس، دلال يا سفته باز، نماينده سياسي، سفير كبير، مسافرخانه دار

متولدين ماههاي سال گربه

فروردين

گربه وحشي! او اغلب چنگ مي زند

ارديبهشت

گربه ملوس! او كنار آتش مي خوابد و چنگ نمي زند.

خرداد

گربه ولگرد و نا آرام! او به دنبال خطر مي رود.

تير

گربه ناز پرورده! او به بي كاري و بي هدفي خود اهميتي نمي دهد. او ناز و دوست داشتني و كمي وارفته است

مرداد

گربه ببر صفت! او در نگاه اول آرام به نظر مي رسد؛ اما مراقب پنجه هايش باشيد!

شهريور

گربه عاقل! او به خوبي مي تواند از عهده كارها بر آيد.

مهر

گربه چاپلوس! او كمي غمگين و ماليخوليايي، و داراي حالتي زنانه است. گربه متولد مهر جذاب و مورد علاقه خانم هاست

آبان

گربه افسونگر! مراقب سحر و افسون او باشيد

آذر

گربه نابغه! او بهترين و متعادل ترين گربه هاست

دي

گربه بازيچه افسوس گذشته! او خشك ترين و غير اجتماعي ترين گربه هاست.

بهمن

گربه دستكار و فداكار! دوست فوق العاده است و بايد نويسنده شود.

اسفند

گربه، گربه، گربه! بله، گربه ضرب در سه. همنشيني با او، در جمع دوستان، واقعا لذت بخش است.


رابطه عاطفي ( زن ) متولدين سال گربه

موش

اگر چه خانم گربه موجود آرامي است؛ اما هميشه در انديشه خوردن موش است. موشي كه سرش بوي قرمه سبزي ندهد، از اين رابطه حذر مي كند

گاو

امكان پذير است. اين دو براي هم ساخته نشده اند، خانم گربه صبور، محتاط و كمي بد اخلاق است!

ببر

اين رابطه تا اندازه اي پيچيده است؛ ولي اين دو يك ديگر را به خوبي درك مي كنند. خانم گربه مي داند چگونه با ببر راه بيايد

گربه

چرا كه نه؟ البته اگر هر دو عاقل و بالغ باشند!

اژدها

زوج بسيار خوبي هستند. گربه از امتيازات اجتماعي و نكته سنجي خاصي برخوردار است كه حس جاه طلبي اژدها را اقناع مي كند

مار

اوه... شايد بله... البته تا زماني كه مار آرامش خود را از دست ندهد. پايان خوشي در انتظار مار نيست

اسب

رابطه بسيار خوبي است. گربه در خانه اي راحت و در جمع دوستان و نزديكانش به سر خواهد برد و همين براي او كافي است

بز

چرا كه نه؟ اگر گربه كمي پولدار و برخوردار باشد- حتي اگر عاشق يك ديگر نباشند- دوستان خوبي براي هم خواهند بود

ميمون

يك خانه ييلاقي كوچك و زيبا باعث مي شود ميمون چشمش را به روي خيلي از چيزها ببندد!

خروس

هرگز امكان پذير نيست. زياده روي هاي خروس- حتي اگر مهم نباشد- گربه را عصباني خواهد كرد.

سگ

بله، اگر چه ديوانگي است. خانم گربه، خانه اي آرام و خير خواهي را براي سگ به ارمغان خواهد آورد.

خوك

تا زماني كه خانم گربه، بتواند هرزه گردي هاي خوك را تحمل كند، همه چيز خوب پيش خواهد رفت! اما خوك هم بايد سرگرمي هاي بيرون از خانه را طوري ترتيب دهد كه خانم گربه متوجه آنها نشود


رابطه دوستي متولدين سال گربه با سالهاي

موش

هيهات! نظر گربه درباره موش برو و برگرد ندارد و مطمئناً به هيچ وجه دوستانه نيست

گاو

رابطه اجتماعي آنها خوب است

ببر

آنها يك ديگر را خوب مي فهمند، اما گربه ببر را جدي نمي گيرد و باعث رنجش او مي شود

گربه

بله، بله، بله. به روزهايي بينديشيد كه كنار آتش مي نشينند و غيبت مي كنند

اژدها

آه! بله، بله! چيز ديگري نمي توان گفت!

مار

بله، آنها مي توانند گفت و گوي هاي طولاني و هيجان آوري با يك ديگر داشته باشند

اسب

يك رابطه اجتماعي عالي و چه بسا يك دوستي واقعي.

بز

بله، گربه هنرمند بودن بز را تحسين مي كند و هوسبازي هاي بز براي او سرگرم كننده است.

ميمون

دو دست خوب، دو همدست. بهتر است اين دو را با هم تنها بگذاريم

خروس

نه، جسارت و ناشكيبايي خروس بيش از حد است و گربه را كسل خواهد كرد

سگ

بله، دست كم گربه از روي ترحم حرف هاي سگ را گوش خواهد داد، حتي اگر كاري از دستش ساخته نباشد.

خوك

بله، به شرط آن كه زياد با هم بيرون نروند؛ چون پرخاشگري خوك گربه را مي ترساند.


رابطه شغلي متولدين سال گربه با سالهاي

موش

سر و كار پيدا كردن با گربه، به ويژه براي موش، هولناك است

گاو

بيچاره گاو! گربه از هوش سرشار او سو ء استفاده خواهد كرد؛ اما بهتر است گربه نيز مراقب باشد!

ببر

امكان پذير است. گربه مي تواند براي ببر مفيد واقع شود. اين دو كامل كننده يكديگرند؛ چرا كه ببر جسور و بي باك و گربه محتاط است.

گربه

مي شود گفت بله! مي توانند در كار وكالت، همكار شوند يا در يك دانشگاه تدريش كنند؛ حتي مي توانند مغازه عتيقه فروشي هم باز كنند!

اژدها

بله، گربه پيش از تصميم گيري پندهاي خوبي مي دهد؛ اما تصميم گيري را به عهده اژدها مي گذارد.

مار

بله، اگر به جاي حرف زدن، به كار بپردازند، همكاري موفقيت آميزي خواهند داشت.

اسب

سرگرمي خوبي است! گربه شيطان و حقه باز است؛ اما اسب مي تواند در برابر او از خود مواظبت كند. چه زندگي اجتماعي جالبي

بز

گربه خوش سليقه است و در انتخاب مهارت دارد. او مي تواند بز را به فعاليت وادارد و خلاق سازد. شراكت سودمندي است.

ميمون

تلاش بيهوده اي است. هر يك از اين دو مي داند چگونه از خود در برابر ديگري مراقبت كند؛ اما نتيجه اي در بر نخواهد داشت

خروس

بهتر است خروس مواظب باشد؛ زيرا گربه از همكاري با او غرضي دارد كه وي از آن آگاه نيست

سگ

گربه با هوش و واقع بين و سگ با وفا و مادي گراست. اين دو مي توانند براي يكديگر مفيد واقع شوند

خوك

بله. گربه هوشيار و خوك بيش از حد خوش اقبال است. آنها با همكاري يك ديگر پول فراواني عايدشان خواهد شد.


ارتباط ميان پدر و مادرمتولد سال گربه و فرزندان متولد سال :

موش

گربه با موش بازي مي كند. به هر حال؛ احتمال موفقيت او كم است.

گاو

گربه به اين كودك عجيب، با تعجب و نگراني نگاه مي كند. در حقيقت گربه نمي تواند از سر به سر گذاشتن با بچه اش خودداري كند

ببر

زياد بد نيست. حس شوخ طبعي ميان اين دو - حتي اگر باعث جريحه دار شدن ببر شود - بيش از اندازه پيش مي رود

گربه

آنها خيلي خوب با هم كنار مي آيند و هيچ مشكلي وجود ندارد

اژدها

اگر اژدها در خانه آرام باشد و داد و فرياد به راه نيندازد، گربه او را تحمل مي كند

مار

رابطه خوبي است. اين دو صحبت هاي زيادي براي هم دارند و دوستانه با هم مي سازند. اين رابطه دوستانه موجب خوشحالي گربه خواهد شد

اسب

گربه صلح و دوست است و به اسب آزادي عمل مي دهد.

بز

براي بز بسيار خوب است! گربه به او كمك مي كند و با درك افكار و احساساتش، او را تحسين و تشويق مي كند

ميمون

ميمون اكنون مي داند با چه كسي طرف است. فريب دادن گربه كار آساني نيست

خروس

گربه هيچ گاه خروس را جدي نمي گيرد و بانگ و ظاهر خروس براي او جالب نيست

سگ

گربه ملوس، آرام و صلح دوست باعث شادي و خوشحالي فراوان سگ مي شود و اگر مادر گربه باشد، چه بهتر

خوك

بدك نيست، اما خوك احساساتي از بي اعتنايي و خونسردي گربه عذاب مي كشد

گوشواره ماه تولد گوشواره ماه تولد شما
 یك هدیه منحصر به فرد و فوق العاده | گوشواره ماه تولد دختران ایرونی | عمیق ترین تاثیرات روحی و روانی به همراه افزودن به قدرت جذابیت شما -
اینجا کلیک فرمایید
نرم افزار محاسبه سن
دست بند ماه تولد دست بند ماه تولد شما
حتی دستبند شما با شخصیتتان سازگار خواهد بود
- جذابیت خود را چند برابر كنید
منطبق با سلیقه شما -
اینجا کلیک فرمایید
فال تاروت اندروید
 •  
  0
   
  0
  توسط meliika در تاريخ 04 مرداد 94 | 12:50

  god els you
  خدایا .. من همانی هستم که وقت و بی وقت مزاحمت می شوم همانی

  که وقتی دلش می گیرد و بغضش می ترکد، می آید سراغت من همانی ام

  که همیشه دعاهای عحیب و غریب می کند و چشم هایش را می بندد و

  می گوید من این حرف ها سرم نمی شود. باید دعایم را مستجاب کنی

  همانی که گاهی لج می کند و گاهی خودش را برایت لوس می کند

  همانی که نمازهایش یکی در میان قضا می شودهمانی که بعضی وقت ها

  پشت سر مردم حرف می زند گاهی بد جنس می شود البته گاهی هم

  خود خواه حالا یادت آمد من کی هستم خدایا هر چند دلم را شکستند . .

  .اما . . می خواهم آنگونه زنده ام نگاه داری که نشکند دلی از زنده بودنم و

  آنگونه مرا بمیرانی که کسی به وجد نیاید از نبودنم...

  خدایا؟؟؟حواست بهم هست؟؟؟مواظبم باش.

  خدایا من همانم فرقی نکردم دارم میرم؛میرم از دنیای مجازی×_×دنیایی که جز به عنوان سرگرمی بهش نگاه نکردم.

  خدایا میگن بیت المال و نمیبخشی پس اگه بیت المالی و اینجا ضایع کردم از

  دلش دربیار. میگن دل شکستن تاوان داره خودت بارها گفتی فرار نکن بایست و باهاش مقابله کن.

  نمیخوام فرار کنم ولی کم آوردم همیشه گفتی عقلتو به دلت ترجیح بده

  ولی من به خودم اطمینان ندارم یه وقت دیدی دل و زدم به دریا و عقل و گذاشتم کنار!

  خدا من همونم همونی که کلی باهات قول و قرار داره...!همونی که زندگیشی همونی که فقط به خودت میگه دوستت داره.

  ♥دوســــــتت دارمــــــ خــــــــــــــــــــــــــــــدا♥شکرت

  دارم میرم خوبی بدی دیدید حلال کنید.

  امضاء:یه دیوونه(^_^)

  ↯ متنفــــرم از خاطراتـــــے کـه …⇙
  ⇘ وقتــے یادشـون میوفتــم
  باخـودم میگـم …⇙
  وااا ے … مـن چقـدر【اَحمَــــــق】 بــودم ↯

  ☜ کرکره پایین...√! تا اطلاع ثانوی زندگیم ♣ تعطیل است →↓؛← حوصله

  هیچکس رو ندارم ♪♪ حتی خودم!!!♦√√√☞☞

  ❉ یه دلِ پـــُـــــــر ❉

  ❂ یه شیشه الْکـــُـــــــل ❂

  ▒✁ خــــُــــــداحافِظ دَرکــُـل ✁▒

 •  
  0
   
  0
  توسط meliika در تاريخ 30 تیر 94 | 11:37

  H_____E

  ببین
  اینقدر کــﮧ برای “خــــر” کردن من سـعے کـردے
  بـراے خـودتـــــ وقتــــ میگذاشتے
  حتمــا “آدمــــــ” میشدے》Mèlįká

 •  
  0
   
  0
  توسط elham1393 در تاريخ 03 بهمن 93 | 3:58

  سلام دوستان عزیزم .امروز 3بهمن تولدمه.به همه کسانیکه امروزتولدشونه ازصمیم قلب تولدشونو تبریک میگم آرزو میکنم ازامروزبه بعد همه به آرزوهاشون برسن به هدفهاشون به عشقهاشون.انشاءالله.

 •  
  0
   
  0
  توسط mili در تاريخ 11 مهر 93 | 17:59

  تنهای تنها 0.9.3.8.6.6.5.1.7.0.7

 •  
  1
   
  0
  توسط alijustin در تاريخ 03 مهر 93 | 15:44

  کوچیکتر که بودم فکر میکردم تنهایی یعنی وقتایی که هیشکی خونه نیست
  =============================
  تنهایی یعنی یک نفر خیلی کم است !
  =============================
  تنهایی یعنی…
  ببینی گوشیت از خودت ساکت تره…
  =============================
  تنهایی یعنی:
  خنده های ظاهری روزانه و هق هق های بی صدای شبانه
  =============================
  تنهایی یعنی:
  بعد از تو،
  جای خالی دلم،
  مثل کفش های سیندرلا،
  اندازه هیچ یک از مردمان شهر نشد…
  حتی به زور!
  =============================
  تنهایی یعنی…
  یه بغض کهنه و یه چشم خیس و یه موزیک لایت و یه فنجون قهوه ی تلخ و سیگار به سیگار….
  =============================
  تنهایی یعنی اینکه بالشتت گونه های خیست و پاک کنه.
  =============================
  تنهایی یعنی یه مکث کوتاه میونه خنده های بلندت
  =============================
  تنهایی یعنی..
  منتظر هیچ کس نباشی
  یعنی قراری.. جایی.. دلهره ای.. لحظه ای…..
  نداشته باشی
  =============================
  تنهایی یعنی
  یه گل بچینی ولی کسی نباشه گل رو تو موهاش بزاری
  =============================
  تنهایی یعنی
  قفل گوشی رو باز میکنی و میبندی…
  =============================
  تنهـایی یعـنی مهـمونی یه نفـره…
  =============================
  تنهـایی یعـنی
  حسرت قـدم زدن دو نفـره…
  =============================
  تنهـایی یعـنی
  موقـع درد فـریاد زدن…
  =============================
  تنهـایی یعـنی اشــک بی صـدا…
  =============================
  تنهـایی یعـنی
  خسـته اما بدون تکـیه گاه…
  =============================

  منبع: فال حافظ با معنی و تفسیر | پرشین فال


براي ارسال نظر در پرشين فال شما بايد عضو باشيد.
هم اکنون به خانواده پرشين فال بپيونديد.عضويت رايگان است.اينجا کليک نماييد.