سیاستمداران قبل از ورود به سیاست(عکس)

پرشین فال

امروز قبل ازظهر روز چهار شنبه بیست و نهم خرداد 98 - ساعت :
فال تاروت رایگان
فال تاروت اندروید


طالع بینی باستان

گوشواره ماه تولد گوشواره ماه تولد شما
 یك هدیه منحصر به فرد و فوق العاده | گوشواره ماه تولد دختران ایرونی | عمیق ترین تاثیرات روحی و روانی به همراه افزودن به قدرت جذابیت شما -
اینجا کلیک فرمایید
فال تاروت اندروید
دست بند ماه تولد دست بند ماه تولد شما
حتی دستبند شما با شخصیتتان سازگار خواهد بود
- جذابیت خود را چند برابر كنید
منطبق با سلیقه شما -
اینجا کلیک فرمایید
نرم افزار مدت تماس

روز : ماه : سال :

لحظاتی را با پرشین فال سرگرم شوید...! لطفا تاریخ تولد خود را وارد نمایید.

نکات جال در زندگینامه برخی از چهره های سر شناس جهان مطالب جالب و خواندنی سرگرمی

گر دوران كودكى برخى از نوابغ را مورد مطالعه قرار دهيم مطالب شگفت‏انگيزى از زندگى آنها درمى‏يابيم
reygan-1نسیم آرامش: نابغه ها از بسياري لحاظ خصوصيات مشترکي با يکديگر دارند مانند سماجت و لجاجت در کار،پشتکار فراوان و ...
اما اکثرا از نظر خصوصيات اخلاقي نيز تفاوت هايي در آنها مشاهده مي شود.يکي از خصوصياتي که نوابغ را از بقيه مردم متمايز مي کند،اين است که دست از تلاش نمي کشند،حتي اگر ادامه کار مستلزم کار فکري طاقت فرسايي باشد.اگر دوران كودكى برخى از نوابغ را مورد مطالعه قرار دهيم مطالب شگفت‏انگيزى از زندگى آنها درمى‏يابيم كه به چند نمونه مى‏پردازيم.
رونالد ريگان
رونالد ريگان ،متولد سال 1911 و چهلمين رئيس جمهور آمريکادر دهه 80 ميلادي است. وي اگرچه دوراني طلايي را به عنوان بازيگر سينما سپري کرده بود، رفته رفته جذب حزب جمهوريخواه ايالات متحده آمريکا و در نهايت عضو فعال اين حزب در سال 1966 شد.
 

hitler

 

آدولف هيتلر
با اين که هيتلر علاقه مند بود به رشته هنر بپردازد ولي پدرش او را به مدرسه فني فرستاد، هيتلر بعدها در کتاب «نبرد من» اعتراف کرد که «اميدوارم بتوانم چند سال عقب افتادگي که پدرم به من تحميل کرد را جبران کنم.»
پدر او آلويس هيتلر  يک کارمند پائين رتبه گمرک بود. او که در ابتدا نقاش بود و روحيه اي کاملا هنري داشت، بين سال هاي 1933 تا 1945 صدراعظم آلمان و بعد از 1934، به عنوان پيشواي رايش سوم و رئيس کشور آلمان شناخته شد.هيتلر در سال 1933 به مقام صدراعظمي رسيد
 

 

inistaynآلبرت انيشتين
وقتي انيشتين پنج ساله بود، پدرش به او يک قطب‌نماي جيبي نشان داد و انيشتين پي برد که در فضاي خالي چيزي بر روي سوزن تأثير مي‌گذارد . او بعدها اين اتفاق را يکي از تحول‌آميزترين اتفاقات زندگي‌اش توصيف کرد.
•    انيشتين در طول حيات خود بيش از پنجاه مقاله علمي منتشر کرد. او همچنين آثار غيرعلمي متعددي نيز منتشر کرده‌است، در سال 1999، تايم، انيشتين را مرد قرن ناميد.
•    همچنين در سال 1999، نظرسنجي گالوپ انيشتين را چهارمين مرد محبوب جهان در قرن بيستم معرفي کرد.
 

amir-kabirامير کبير
دوران کودکي و جواني ميرزا تقي خان زير نظر و تربيت قائم مقام سپري شد. او شيوه هاي منشي گري ، نامه نگاري و صدور احکام ديواني را از قائم مقام آموخت تا آنجا که قائم مقام ، تحرير و نگارش پاره اي از احکام و نوشته ها را به ميرزا تقي خان محول کرد.در اواخر دوران سلطنت فتحعلي ‌شاه در دستگاه محمدخان زنگنه، به عنوان اميرنظام و پيشکار آذربايجان وارد خدمت شد.
از مهم‌ترين اقدامات اميرکبير تاسيس دارالفنون بود انتشار روزنامه "وقايع اتفاقيه" و تلاش براي ترجمه و انتشار کتب از ديگر اقدامات اميرکبير بود.

jimi-karter

 

جيمي کارتر
کارتر فارغ التحصيل رشته فيزيک از آکادمي نيروي دريايي آمريکا است. او 23 کتاب به رشته? تحرير در آورده و همکنون استاد فرهنگ و ادبيات انگليسي دانشگاه اموري است. دغدغه اصلي سال هاي رشد او در خانواده، کشت بادام زميني، گفتگوهاي سياسي و اعتقاد به کليساي پروتستان باب تيست بود.موزه و کتابخانه رياست جمهوري جيمي کارتر يک مرکز فرهنگي و کتابخانه اسناد دولتي دوران رياست جمهوري جيمي کارتر است.اين مرکز فرهنگي در آتلانتا در ايالت جرجيا قرار دارد.
 

 

 

gibelکلارک گيبل
گيبل که در دوره نوجواني اش به کار چوب بري اشتغال داشت، توانست به يک از پولساز ترين ستاره هاي دهه 30 در آمريکا تبديل شود.هيچ بازيگري در تاريخ سينما نتوانست به محبوبيتي برسد که گيبل در دهه 30 به آن رسيد.
سال 1942 و در بحبوحه جنگ جهاني دوم «كلارك گيبل»، پس از مرگ همسر محبوبش «كارول لومبارد» به نيروي هوايي ارتش آمريكا پيوست.
 

 

nobelآلفرد نوبل
«آلفرد نوبل‌» كه‌ ديناميت‌ را به‌ وجود آوردتا كارگران‌ معدن‌ راحت‌ شوند و به‌ جاي‌ بيل‌ وكلنگ‌، در نابودي‌ كوه‌ از يك‌ ماده‌ منفجره‌استفاده‌ كنند، همين‌ ديناميت‌ بعدها حرف‌ اول‌ رادر جنگ‌هاي‌ قرن‌ نوزدهم‌ جهان‌ زد. آلفرد نوبل‌تا پايان‌ عمر، خود را نبخشيد و دائما عذاب‌وجدان‌ داشت‌. او پس‌ از مرگش‌، وصيت‌ كرد كه‌جايزه‌اي‌ هر ساله‌ به‌ نام‌ نوبل‌ به‌ افراد برگزيده‌ علم‌كه‌ در ايجاد صلح‌ و دوستي‌ در جهان‌ قدم‌برمي‌دارند، اهدا كنند.

نوشته شده توسط :  |  در تاريخ: 18 شهریور 1390 9:00  |  نظر دهيد - بازدید : 10494

تگ ها : زندگینامه الفرد نوبل,زندگینامه امیر کبیر,زندگینامه بزرگان,زندگینامه رئیس جمهورهای سابق آمریکا,سیساتمداران قبل از ورود به سیاست,
مطالب جالب و خواندنی
مطالب بیشتر
زناشویی
مطالب بیشتر
گالری عکس
مطالب بیشتر
سرگرمی
مطالب بیشتر
گوشواره ماه تولد گوشواره ماه تولد شما
 یك هدیه منحصر به فرد و فوق العاده | گوشواره ماه تولد دختران ایرونی | عمیق ترین تاثیرات روحی و روانی به همراه افزودن به قدرت جذابیت شما -
اینجا کلیک فرمایید
فال تاروت اندروید
دست بند ماه تولد دست بند ماه تولد شما
حتی دستبند شما با شخصیتتان سازگار خواهد بود
- جذابیت خود را چند برابر كنید
منطبق با سلیقه شما -
اینجا کلیک فرمایید
فال تاروت اندروید
  • هیچ چیزی هنوز ارسال نشده است

براي ارسال نظر در پرشين فال شما بايد عضو باشيد.
هم اکنون به خانواده پرشين فال بپيونديد.عضويت رايگان است.اينجا کليک نماييد.