هزینه آرایشگاههای زنانه!

پرشین فال

امروز بعدازظهر روز پنج شنبه ششم تیر 98 - ساعت :
فال تاروت رایگان
فال تاروت اندروید


طالع بینی باستان

گوشواره ماه تولد گوشواره ماه تولد شما
 یك هدیه منحصر به فرد و فوق العاده | گوشواره ماه تولد دختران ایرونی | عمیق ترین تاثیرات روحی و روانی به همراه افزودن به قدرت جذابیت شما -
اینجا کلیک فرمایید
طالع بینی باستان
دست بند ماه تولد دست بند ماه تولد شما
حتی دستبند شما با شخصیتتان سازگار خواهد بود
- جذابیت خود را چند برابر كنید
منطبق با سلیقه شما -
اینجا کلیک فرمایید
فال تاروت اندروید

روز : ماه : سال :

لحظاتی را با پرشین فال سرگرم شوید...! لطفا تاریخ تولد خود را وارد نمایید.

هزینه های آرایش خانم ها مطالب جالب و خواندنی سرگرمی

به گزارش فارس، این روزها صورت زیبا در ذهن و اندیشه جوانان جایگزین سیرت زیبا شده است و این بیت كه "صورت زیبای ظاهر هیچ نیست ای برادر سیرت زیبا بیار" موجب تمسخر جوانان است.

در روزگاری كه همه چیز با ملاك زیبایی سنجیده می‌شود و یافتن كار، ازدواج و تحسین و تمجید افراد بر مبنای زیبایی ظاهری آنها صورت می‌گیرد، نباید از دیدن افرادی كه برای دلرباتر شدن هزینه‌های فراوانی را صرف می‌كنند، متعجب شد.

مدل‌های عجیب مو كه این روزها در چهره اغلب دختران پایتخت توجه بسیاری از رهگذران و به ویژه پسران جوان را به خود جلب می‌كند عمدتاً از مدل‌های غربی ریشه گرفته و توسط آرایشگران داخلی ارائه می‌شود.

مش‌های فانتزی، بافت‌های‌ آفریقایی و مكزیكی، گذاشتن حلقه در مو، اكستنشن مو، كاشت ناخن، تاتوی ابرو و چشم تنها بخشی از تلاش دختران برای افزایش زیبایی و دلربایی است.

اما تمام این تلاش‌ها برای نمایش زیبایی در سطح خیابان‌های شهر صورت می‌گیرد به گونه‌ای كه خیابان‌های پایتخت به نمایشگاه عرضه مدل‌های مو و آرایش صورت تبدیل شده است و برای آگاهی از جدیدترین مدل‌های مو و آرایش كافی است چند ساعتی را در یكی از مراكز خرید پایتخت قدم بزنی.

در این رقابت سخت و تنگاتنگ به منظور افزایش زیبایی و دلربایی تصنعی، آرایشگاه‌های زنانه بازار داغی را برای خود فراهم كرده‌اند و با انواع و اقسام مدل‌های غربی كه تلفظ نام بسیاری از آنها نیز برایت دشوار است تلاش می‌كنند تا به تب زیبایی در میان دختران جوان دامن بزنند.

رنگ‌ و مش‌، اكستنشن مو (افزایش طول و حجم مو)، تاتوی ابرو و ویتامینه پوست تنها بخشی از خدماتی است كه در آرایشگاه‌های زنانه با قیمت‌های متفاوت و گاه حیرت‌آور ارائه می‌شوند.


اعتماد به آرایشگر برای تنوع در چهره
از در آرایشگاهی واقع در شرق تهران كه وارد می‌شوی جمعیت انبوهی از افراد را مشاهده می‌كنی كه منتظرند تا نوبت آنها برسد.

دختر جوانی كه برای اكستنشن مو به این آرایشگاه مراجعه كرده است با شوق فراوان از پایان یافتن ماه‌ها انتظار برای بلند شدن موهایش صحبت می‌كند و می‌گوید: با استفاده از اكستنشن مو و اطمینان به آرایشگر خود هر چند وقت یكبار ظاهر خود را كاملاً تغییر می‌دهم.

اما تمام این تلاش‌ها برای افزایش زیبایی و دلربایی با صرف هزینه‌های فراوان انجام می‌شود تا پس از آن، این افراد با اعتماد به نفس كامل در سطح خیابان‌های شهر قدم زده و زیبایی خود را به نمایش بگذارند بدون اینكه خود و دیگران بدانند این زیبایی آنها نیست بلكه ثمره تلاش بسیار آرایشگر و صرف هزینه‌های فراوان است.


نرخ خدمات آرایشگاه‌ها برای افزایش زیبایی
اما آرایشگاه‌های زنانه خدمات مختلف خود را به چه قیمتی ارائه می‌كنند؟ با وجود اینكه اتحادیه نظارت بر آرایشگاه‌های زنانه هر سال نرخ قیمت‌ها را تعیین می‌كند اما به وضوح می‌توان تفاوت قیمت را در میان آرایشگاه‌های شمال و جنوب شهر شاهد بود.

آرایش موی سر بیشترین تنوع را به خود اختصاص داده است و برای یك كوتاهی ساده مو قیمت‌های متفاوتی را از آرایشگاه‌های سطح شهر می‌شنوی و هر چه به مناطق شمالی شهر نزدیكتر شوی نرخ هزینه‌ها نیز افزایش پیدا می‌كند.


تفاوت بسیار هزینه‌ها در آرایشگاه‌های شمال و جنوب شهر
كوتاهی مو در آرایشگاه‌های جنوب و مركز شهر ۵ تا ۸ هزار تومان هزینه دارد اما هنگامی كه به یك آرایشگاه معروف‌تر در خیابان‌های شمال تهران مراجعه می‌كنی این قیمت دو تا سه برابر می‌شود به گونه‌ای كه با هزینه‌ ۱۸ تا ۲۰هزار تومان برای كوتاهی مو مواجه می‌شوی و زمانی‌كه دلیل این قیمت بالا را جست‌و‌جو می‌كنی این پاسخ را دریافت خواهی كرد كه "كارم را تمیز انجام می‌دهم!".

اما اكستنشن یا اضافه كردن مو در لابه لای موهای طبیعی كه برای بلندتر كردن و پرپشت نشان دادن مو به كار می‌رود از سایر خدمات ارائه شده در آرایشگاه‌های زنانه است.

رقم‌های نجومی برای پر كردن كچلی‌های موهای خانم‌های گیسو كمند!
اكستنشن مو در آرایشگاه‌های مختلف قیمت متفاوتی دارد به گونه‌ای كه از شاخه‌ای ۱۵۰۰ تومان شروع و تا ۴ هزار تومان متغیر است به عنوان مثال برای فردی كه موهای كم پشتی دارد اكستنشن مو۲۰۰ تا ۳۰۰ هزار تومان هزینه خواهد داشت و حتی در برخی از مواقع نیز خود فرد باید شاخه‌های مو را خریده و برای آرایشگر ببرد.

بافت مو نیز این روزها در میان دختران رواج بسیاری یافته است و شاهد انواع مدل‌های بافت از آفریقایی و مكزیكی تا خلیجی و عربی هستیم.

بافت آفریقایی فقط برای جلوی موها۲۰ هزار تومان هزینه دارد و مبلغ بافت تمام مو در آرایشگاه‌های شمال تهران از ۱۰۰ هزار تا ۳۰۰ هزار تومان متغیر است و هر چه بافت ریزتر باشد هزینه آن بیشتر می‌شود؛ مش مو نیز از ۱۰۰ هزار تومان شروع شده و گاه تا ۳۰۰ هزار تومان برای برخی از افراد هزینه به همراه دارد.

اما باید یادآور شد كه این هزینه‌ها گاهی برای برخی خانواده‌ها در حد درآمد یك ماهه آن‌هاست و با این اعداد و ارقام چرخ‌های زندگی‌هایی می‌چرخد.


كاشت ۱۰ ناخن ۸۰ هزار تومان!
ناخن نیز یكی دیگر از اعضای بدن است كه از تیغ زیبایی آرایشگر در امان نمانده است و كاشت ناخن و فرنچ آن برای زیباتر شدن این عضو در آرایشگاه‌های زنانه انجام می‌شود و گاه كاشت ناخن به قدری با روش‌های نامناسب و غیر بهداشتی انجام می‌شود كه موجب عفونت می‌شود اما كاشت ناخن چه مقدار هزینه به همراه دارد؟

هم‌اكنون كاشت ناخن در آرایشگاه‌های شمال شهر تهران با قیمت‌های متفاوتی از ۴۵ هزار تا ۸۰ هزار تومان انجام می‌شود همچنین هزینه مانیكور و پدیكور ناخن از ۷ هزار تا ۲۰ هزار تومان متغیر است.

تاتوی ابرو و چشم نیز در برخی از آرایشگاه‌های زنانه انجام می‌شود و مشتریان خود را دارد.

هزینه تاتوی ابرو در آرایشگاه‌های مركز شهر ۲۵ هزار تومان است اما آرایشگاه‌های شمال تهران هزینه ۶۰ تا ۷۰ هزارتومانی را برای این كار دریافت می‌كنند.

اما همیشه این طور نیست كه پس از تاتو چهره فرد زیباتر شود چرا كه در برخی از مواقع تاتوی ابرو موجب زخم شدن آن می‌شود همچنین بیشتر افرادی كه اقدام به تاتو كرده‌اند پس از مدتی پشیمان شده و می‌خواهند آن را پاك كنند اما اگر این تاتو دائم باشد به سختی از بین می‌رود و برای رفع آن باید دست به دامان متخصصان پوست و استفاده از لیزر شد تازه با این روش‌ها نیز امكان پاك شدن كامل آن كم است.


سلامتی؛ فدای زیبایی
در هنگام انجام روش‌های مختلف برای زیباتر شدن حوادث بسیاری ممكن است رخ دهد به عنوان مثال در هنگام تاتو اگر از روش‌های غیر بهداشتی استفاده شود امكان ابتلای زنان به عفونت و در برخی از مواقع ایدز وجود دارد.

زمانی كه به آرایشگاه‌های مختلف در بالای شهر و پایین شهر سر می‌زنی با قیمت‌های متفاوت مواجه خواهی شد، هزینه‌های آرایشگاه‌های شمال تهران دو تا سه برابر آرایشگاه‌های جنوب شهر است و یكی از ملاك‌های این آرایشگاه‌ها برای دریافت هزینه‌ بیشتر اسم و رسم‌دار بودن آنهاست.

اما این روزها چه چیزی موجب شده است تا زیبایی به یكی از دغدغه‌های اصلی دختران جوان تبدیل شود؟ چیزی كه برای رسیدن به آن جیب‌های بسیاری خالی و زمان‌ بسیاری هدر می‌رود.

آیا مخاطبان این آرایشگاه‌ها كه همیشه هم جوان نیستند و اتفاقاً گاهی مادر تعدادی فرزند هم هستند به اندازه‌ای كه به این زیبایی‌های درد سر ساز فكر می‌كنند، زیبایی و سلامت كانون خانواده را هم مورد توجه قرار می‌دهند؟

آیا كسی می‌داند در پس چهره زنان پر رنگ و لعابی كه امروز در سطح جامعه رنگین كمان فساد شده‌اند، چه چهره‌ای پنهان است و این همه هزینه برای نمایش این زیبایی‌های ساختگی در سطح جامعه چیست؟

نوشته شده توسط :  |  در تاريخ: 13 شهریور 1390 20:33  |  نظر دهيد - بازدید : 22750

تگ ها : ,آرایشگاه زنانه,ارایشگاه زنانه,تحلیل,هرینه آرایشگاه زنانه,هزینه های سرسام اور آرایشگاه های زنانه,هزینه کاشت ناخن,گزارش,
مطالب جالب و خواندنی
مطالب بیشتر
زناشویی
مطالب بیشتر
گالری عکس
مطالب بیشتر
سرگرمی
مطالب بیشتر
گوشواره ماه تولد گوشواره ماه تولد شما
 یك هدیه منحصر به فرد و فوق العاده | گوشواره ماه تولد دختران ایرونی | عمیق ترین تاثیرات روحی و روانی به همراه افزودن به قدرت جذابیت شما -
اینجا کلیک فرمایید
نرم افزار محاسبه سن
دست بند ماه تولد دست بند ماه تولد شما
حتی دستبند شما با شخصیتتان سازگار خواهد بود
- جذابیت خود را چند برابر كنید
منطبق با سلیقه شما -
اینجا کلیک فرمایید
نرم افزار محاسبه سن
  • هیچ چیزی هنوز ارسال نشده است

براي ارسال نظر در پرشين فال شما بايد عضو باشيد.
هم اکنون به خانواده پرشين فال بپيونديد.عضويت رايگان است.اينجا کليک نماييد.