فال هفته تا 5 شهریور

پرشین فال

امروز قبل ازظهر روز سه شنبه سی ام مهر 98 - ساعت :
فال تاروت رایگان
نرم افزار مدت تماس


طالع بینی باستان

گوشواره ماه تولد گوشواره ماه تولد شما
 یك هدیه منحصر به فرد و فوق العاده | گوشواره ماه تولد دختران ایرونی | عمیق ترین تاثیرات روحی و روانی به همراه افزودن به قدرت جذابیت شما -
اینجا کلیک فرمایید
طالع بینی باستان
دست بند ماه تولد دست بند ماه تولد شما
حتی دستبند شما با شخصیتتان سازگار خواهد بود
- جذابیت خود را چند برابر كنید
منطبق با سلیقه شما -
اینجا کلیک فرمایید
فال تاروت اندروید

روز : ماه : سال :

لحظاتی را با پرشین فال سرگرم شوید...! لطفا تاریخ تولد خود را وارد نمایید.

فال هفته اول شهریور ماه فال و طالع بینی پرشین فال

فروردین
در آغاز اين هفته از هم صحبتي ويژه اي با شخصي جديد لذت خواهيد برد و به احتمال زياد در اين هفته، قطع رابطه با شخصي عزيز، آخرين چيزي خواهد بود که به فکرش هستيد پس سعي نکنيد که بر ديگران امر و نهي کنيد و آنها را به حال خودشان بگذاريد .

همسر یا محبوب تان در اين روزها اصلا آمادگي مواجهه با جنبه رياکارانه و منفي شما را ندارد! ممکن است در روزهاي آخر اين هفته مهرباني و محبت شما مورد سوء تعبير بگيرد پس گرمي و محبت تان را به حداقل برسانيد!

ارديبهشت

در اين هفته حتي المقدور تنها نمانيد و روشن عمل کنيد ؛ ممکن است در روزهاي آخر اين هفته تا حدي دستخوش حسرت گذشته ها شويد ولي بهتر است اجازه ندهيد که خاطرات تلخ گذشته خلق و خويتان را تنگ کنند .

تا آخر هفته با سرعت هر چه تمام به پيشروي ادامه دهيد، کاري که وقتي سر حال، پر انرژي و ماجراجو هستيد اصلا برايتان دشوار به حساب نمي آيد .

در اين هفته انتظار داريد که تمام نيازهايتان برطرف شوند و اگر همسر يا عزيزتان دنيا را از دريچه چشم نبيند و به خواست شما عمل نکند، قطعا با او درگير خواهيد شد، پس حسابي مراقب باشيد.


خرداد

در آغاز اين هفته افزودن کمي تنوع و سرگرمي به زندگي تان، اصلا عمل اشتباهي به حساب نمي آيد .

ممکن است در آخر هفته نسبت به عشق برخوردي بدبينانه در پيش بگيريد و بعد خيلي زود به ياد مي آوريد که اصلا آمادگي مواجهه با مشکلات ناشي از اين برخورد را نداريد .

به احتمال زياد در اين هفته در مورد روابط دوستانه تان نيازمند صرف اوقات بيشتري ميشويد ؛ فقط مراقب باشيد که در روزهاي آخر هفته به غيبت پشت سر کسي نپردازيد ؛ اگر قصد داريد کانون توجهات را به خودتان اختصاص دهيد مراقب باشيد که اطرافيانتان مي دانند که قصد و نيت واقعي شما چيست و دچار سوء تفاهم نشوند.


تير
در شروع هفته توجه تان به افراد منحصر به فرد و غير متعارف جلب ميشود ؛ در اين هفته در رابطه با يک موضوع کاري تعهدات لازم را از ياد نبريد.

نبايد در اين هفته به واسطه جلب توجه بسيار طرف مقابلتان را از خود برنجانيد ولي اگر بي تاب هستيد در اين هفته همه چيز به نفعتان خواهد بود تا زماني که پاي عشق به ميان مي آيد ؛ برخورد بد بينانه را کنار بگذاريد ؛ به هر حال بايد روزي به آنها بها بدهيد، پس چرا حالا همين کار را نميکنيد ؟

مرداد

در شروع اين هفته آشنايي و ملاقات با افراد جديد و غريبه برايتان جالب و مهيج خواهد بود و همچنان خواستار آزاديتان هستيد .

در اين هفته تبديل به فردي حساس و با ملاحظه خواهيد شد ؛ فقط مراقب باشيد که به وابستگي پيش از حد منجر نگردد .

هر هرفي را جدي نگيريد که خوشبختانه در اين هفته ارتباط گيري با احساساتتان برايتان آسان خواهد بود و بدون ترس از کسي هر چه را که در فکرتان ميگذرد به زبان بياوريد.

شهريور

شما اصلا" خواهان درگيري در قيد و بندها نيستيد، ولي يکي از دوستان قديمي باعث ميشود که روي تصميم گيري هايتان تجديد نظري داشته باشيد .

در اين هفته به واسطه عشق به رويا مي رويد ولي همسر يا يکي از عزيزانتان باعث ميشود که هشيار شويد ؛ اگر ازدواج کرده ايد لجبازي را کنار بگذاريد تا دچار مشکل نشويد.


مهر

اگر مجرد هستيد اين هفته فرصتيست با به ماجراجويي و خطر کردن بپردازيد ؛ همچنان به دنبال تجربه جديدي خواهيد بود ولي هرگز از جستجو براي يافتن زيبايي هاي وجودي همسر و يا عزيزانتان دست نميکشيد.

در این هفته در حالي که سرشار از انرژي و حوصله هستيد ممکن است همسر يا نامزدتان به شما بي توجه باشد اما نگران نباشید و مثبت بیاندیشید.


آبان

در شروع اين هفته عشق حقيقي را خواهيد يافت ، اگر چه به شانس خود بدبين باشيد و حتي ممکن است از نظر احساسي با شخصي درگير شويد، ولي بحث و جدل طولاني به راه نيندازيد .

در این هفته از شخصي کينه به دل ميگيريد که فراموش کردن آن دشوار خواهد بود اما باید بدانید که گذشت از بزرگان است.


آذر

در این هفته سخت مشغول روابط دوستانه خواهيد بود اما در عین حال مايليد تنها و در لاک انزواي خودتان باشيد، فقط نگذاريد که اين احساس باعث به هم خوردن روابط دوستي گردد.

در این هفته با توجه به روحیه تان سعی کنید با هيچ کس قرار ملاقات نگذاريد ؛ زماني که در خود انرژي هاي مثبت يافتيد برقراري ارتباط با افراد جديد برايتان آسان ميگردد.


دی

در این هفته مايليد تا تجربيات تلخ گذشته را که باعث ناراحتيتان شده فراموش کنيد! به محض اين که باور کنيد اطرافيانتان قابل اعتماد هستند اين حس بر طرف خواهد شد.

در اين هفته دنيا را از دريچه چشم ديگران نگاه کنيد تا نا اميد نشويد ؛ امر و نهي کردن به صلاحتان نيست و اگر اوضاع مطابق ميلتان نبود ناراحت نشويد چرا که اين دوره گذرا خواهد بود.

بهمن

بعد از پشت سر گذاشتن يک دوره پر هيجان و جالب آماده ايد تا در آغاز اين هفته زندگي عشقي تان را کاملا جدي بگيريد.

در این هفته اگر چه با بيم و اميدهاي عشق و تعهد مواجه خواهيد بود ولي بردبار و صبور باشيد و اميدوار به روزهاي خوش که دور از ذهن نميباشد.

اسفند

اين هفته براي متولدين اسفند موقع بحث و مکالمه است ؛ بويژه جوانان در بسياري از موارد با يکديگر به بحث سازنده خواهند پرداخت، اما سعي کنند اين بحثها تبديل به جدل نشود.

در این هفته باید دختران جوان در مورد خواستگارهاي خود و بطور کلي پيشنهادهاي ازدواج خيلي بيشتر از پيش بررسي و مطالعه کنند، بخصوص اگر متولدين دي ماه در ميان اين متقاضيان باشند.

ممکن است خانه دارها از عقب افتادگي موقتي شوهران خود در امور مالي کمي ناراحت شوند، اما پايان شب سيه سپيد است

نوشته شده توسط :  |  در تاريخ: 01 شهریور 1390 6:12  |  نظر دهيد - بازدید : 22209

تگ ها : طالع بینی,فال هفته,فال هفته اول شهریور,فال و طالع بینی,
فال و طالع بینی
مطالب بیشتر
زناشویی
مطالب بیشتر
گالری عکس
مطالب بیشتر
سرگرمی
مطالب بیشتر
گوشواره ماه تولد گوشواره ماه تولد شما
 یك هدیه منحصر به فرد و فوق العاده | گوشواره ماه تولد دختران ایرونی | عمیق ترین تاثیرات روحی و روانی به همراه افزودن به قدرت جذابیت شما -
اینجا کلیک فرمایید
نرم افزار محاسبه سن
دست بند ماه تولد دست بند ماه تولد شما
حتی دستبند شما با شخصیتتان سازگار خواهد بود
- جذابیت خود را چند برابر كنید
منطبق با سلیقه شما -
اینجا کلیک فرمایید
نرم افزار محاسبه سن
  • هیچ چیزی هنوز ارسال نشده است

براي ارسال نظر در پرشين فال شما بايد عضو باشيد.
هم اکنون به خانواده پرشين فال بپيونديد.عضويت رايگان است.اينجا کليک نماييد.