توصیه های طلایی نیمه دوم مرداد 90

پرشین فال

امروز قبل ازظهر روز دو شنبه بیست و نهم مهر 98 - ساعت :
فال تاروت رایگان
نرم افزار مدت تماس


طالع بینی باستان

گوشواره ماه تولد گوشواره ماه تولد شما
 یك هدیه منحصر به فرد و فوق العاده | گوشواره ماه تولد دختران ایرونی | عمیق ترین تاثیرات روحی و روانی به همراه افزودن به قدرت جذابیت شما -
اینجا کلیک فرمایید
فال تاروت اندروید
دست بند ماه تولد دست بند ماه تولد شما
حتی دستبند شما با شخصیتتان سازگار خواهد بود
- جذابیت خود را چند برابر كنید
منطبق با سلیقه شما -
اینجا کلیک فرمایید
طالع بینی باستان

روز : ماه : سال :

لحظاتی را با پرشین فال سرگرم شوید...! لطفا تاریخ تولد خود را وارد نمایید.

12 توصیه طلایی فال و طالع بینی پرشین فال

● فروردین ماه
شاهد آن نیست که مویی و میانی دارد
بنده طلعت آن باش که آنی دارد
دلی پاک و زلال و بی کینه دارید و قهر و جدایی در مرام شما نیست. خیلی وقتها از همین زلال بودن ضرر می کنید، اما در نهایت برنده اصلی شمائید. مراقب کسانی که ادعای دوستی می کنند باشید و گول زبان بازی آنها را نخورید، در عوض قدر دوستان یکرنگ خود را بدانید. اگر قصد سرمایه گذاری در پروژه ای را دارید، حتماْ همه جوانب را به خوبی بسنجید. زیاد خود را درگیر وام و قرض نکنید، چون در دراز مدت به نفع شما نیست.
● اردیبهشت ماه
غلام همت آن نازنینم
که کار خیر بی روی و ریا کرد
خیلی دوست دارید در کارهای خیر شرکت داشته باشید و دلتان می خواهد کسی از آن با خبر نشود. این اخلاق پسندیده برکات زیادی را در زندگیتان سرازیر کرده است. از تحصیل و درس غافل نشوید، چون در هر سنی می توان آن را پی گرفت. به خانواده خود بیشتر توجه کنید. از شکست دیگران درس بگیرید . آن را تکرار نکنید. پرداختن به کارهای فنی برای شما سود دارد.
● خرداد ماه
من از جان بنده سلطان اویسم
اگر چه پاداش از چاکر نباشد
بعضی از دوستان وفادار به علت گرفتاری هایی که دارند، کمتر سراغ شما را می گیرند. باید خودتان به سوی آنها بروید بلکه گرهی از کارشان باز کنید. در هر جمعی نمی توان از رازهای درون سخن گفت، حتی جای گله و شکایت هم نیست. هر کسی را بر سر سفره خود ننشانید و به او اعتماد نکنید. برای اوقات فراغت خود بهتر برنامه ریزی کنید. از مطالعه غافل نشوید و به امور معنوی بیشتر اهمیت دهید.
● تیر ماه
بسان سوسن گر ده زبان شود حافظ
چو غنچه پیش تواش مهر بر دهان باشد
آدم کم ادعا و متواضعی هستید و همین خصیصه و ویژگی شما را نزد دیگران محبوب کرده است. اگر بتوانید به دیگران کمک کنید، دریغ نمی ورزید، بنابراین هیچ گاه تنها نمی مانید و به قول معروف همه هوای شما را دارند. برای قرض گرفتن دست به سوی هر کسی دراز نکنید. از آدمهای حسود و خبرچین بپرهیزید. به فکر سلامت خود باشید و ساعتی را در روز به ورزش اختصاص دهید.
● مرداد ماه
راضی به رضای خدا باشید و از کم و بیش زندگی گله نکنید. با سعی و تلاش می توانید ناملایمات را به موفقیت و شادابی تبدیل نمایید. قدر دوستان یکرنگ خود را بدانید. اگر دل کسی را شکسته اید، هر چه زودتر در پی درجویی باشید. به حرف سخن چینان اعتنایی نکنید. به والدین خود بیشتر احترام بگذارید و جز به نرمی با آنها سخن نگویید. روزهای سخت بزودی به پایان می رسد و لبخند بر لبتان خواهد نشست. درهای بسته را با کلید دعا می توانید باز کنید.
● شهریور ماه
آتش آن نیست که بر شعله او خندد شمع
آتش آن است که در خرمن پروانه زدند
از یک گرفتاری و مشکل بزرگ به سلامت عبور می کنید و تلاش و همت شما در این میان نقش ارزنده ای دارد. همچنان هر کاری را با توکل به خداوند شروع کنید. عجله و شتاب شما را از مقصد دور می کند، پس آهسته و پیوسته قدم بردارید. خرج و دخلتان را تنظیم کنید و از خریدهای غیر ضروری بپرهیزید. پند بزرگترها را آویزه گوش خود سازید و به هر کسی اعتماد نکنید. روزهای خوبی برای شما در راه است.
● مهر ماه
جلوه گاه رخ او دیده من تنها نیست
ماه و خورشید هم این آینه می گردانند
دل دریایی و دستان با سخاوت، شما را محبوب همه کرده است. مهربانی ها و بزرگواری هایتان زبانزد خاص و عام است. از هیچ کمکی به دیگران فروگذار نمی کنید، منتها مواظب باشید که به زندگی شخصی خودتان خدشه ای وارد نشود. برای خانواده خود، همچنین برای سلامتی تان بیشتر وقت بگذارید. از تیری که توسط حسودان به سمت شما پرتاب می شود، هراسی به دل راه ندهید، فقط از همنشینی و مصاحبت با آنها دوری کنید.
● آبان ماه
به صفای دل رندان صبوحی زدگان
بس در بسته به مفتاح دعا بگشایند
وقتی توکلتان به خداوند کریم باشد و همیشه او را در یاد و پیش چشم داشته باشید، گرفتار شدن در بن بست معنا ندارد. اگر گله ای از کسی دارید، به خود او بگویید و پشت سرش حرف نزنید، چون جور دیگری به گوشش خواهد رسید. اوقات فراغت را جدی بگیرید و به دقت برای آن برنامه ریزی کنید. کاری را که به دلتان نیست، انجام ندهید. در گفتن نه به دیگران رودربایستی نکنید و شجاع باشید.
● آذر ماه
به جان مشتاق روی توست حافظ
تو را در حال مشتاقان نظر باد
از خلاقیت و نوآوری خوشتان می آید و راکد بودن و ساکن ماندن را دوست ندارید. در پی دست یافتن به تجربه های جدید هستید و برای زندگی خود برنامه ریزی مناسبی دارید. اگر ساعات بیشتری را به مطالعه اختصاص بدهید به نفعتان است. یک پیشنهاد مالی به شما می شود که بهتر است درباره آن با بزرگترها مشورت کنید. با خوشبینی به آینده نگاه کنید، چون خبرهای خوبی به شما خواهد رسید.
● دی ماه
آن که رخسار تو را رنگ گل و نسرین داد
صبر و آرام تواند به من مسکین داد
سعه صدر و صبر شما مثال زدنی است و با این دو ویژگی مهم توانسته اید به مرزهای روشن موفقیت برسید. به پشتکاری که دارید به مدارج بالا خواهید رسید، به شرطی که در میانه راه عقب نشینی نکنید. به یکی از نزدیکان کسان خود شک دارید و بیهوده ذهن خود را مشغول کرده اید. کمی بیشتر به زندگی مشترک خود برسید و از مشکلات ترسی به دل راه ندهید. از ولخرجی و خریدن کالاهای غیرضروری پرهیز کنید.
● بهمن ماه
به ناامیدی از این در مرو بزن فالی
بود که قرعه دولت به نام ما افتد
هرگز ناامید نباشید و چشم به لطف و کرم خداوند متعال داشته باشید. در لحظات حساس زندگی با صبر و حوصله تصمیم بگیرید و بزرگترهای فامیل را در جریان آن قرار دهید. از یک معرکه سخت به خوبی عبور می کنید. بعضی از دوستانتان به شما حسودی می کنند، مسائل خصوصی خود را با آنها در میان نگذارید. از وام گرفتن و قرض از این و آن دوری کنید. یک گشایش مالی برای شما به وجود خواهد آمد.
● اسفند ماه
درخت دوستی بنشان که کام دل به بار آرد
نهال دشمنی برکن که رنج بی شمار آرد
از دوستی ها آن هم دوستی های ناب و خالص ضرر نخواهید کرد، بنابراین هر چقدر برای آن وقت بگذارید به نفع شماست. کینه و دشمنی را از دل بیرون کنید، چون اولین اثر آن کدر شدن درون و قلب شما خواهد بود. قدر وقت را بدانید و برای آن برنامه ریزی کنید. با والدین خود نرم و خوش اخلاق باشید. برای رسیدن به خواسته های خود عجله نکنید.

نوشته شده توسط :  |  در تاريخ: 24 مرداد 1390 8:35  |  نظر دهيد - بازدید : 12108

تگ ها : توصیه طلایی نیمه دوم مرد,توصیه های طلایی,رازهای موفقیت مرداد ماه,رازهای موفقیت مرداد ماه 90,طالع شما,طالع مرداد ماه,طالع نیمه دوم مرداد,طالع نیمه دوم مرداد 90,
فال و طالع بینی
مطالب بیشتر
زناشویی
مطالب بیشتر
گالری عکس
مطالب بیشتر
سرگرمی
مطالب بیشتر
گوشواره ماه تولد گوشواره ماه تولد شما
 یك هدیه منحصر به فرد و فوق العاده | گوشواره ماه تولد دختران ایرونی | عمیق ترین تاثیرات روحی و روانی به همراه افزودن به قدرت جذابیت شما -
اینجا کلیک فرمایید
نرم افزار مدت تماس
دست بند ماه تولد دست بند ماه تولد شما
حتی دستبند شما با شخصیتتان سازگار خواهد بود
- جذابیت خود را چند برابر كنید
منطبق با سلیقه شما -
اینجا کلیک فرمایید
فال تاروت اندروید
  • هیچ چیزی هنوز ارسال نشده است

براي ارسال نظر در پرشين فال شما بايد عضو باشيد.
هم اکنون به خانواده پرشين فال بپيونديد.عضويت رايگان است.اينجا کليک نماييد.