طالع بینی سال بز 94 متولد مرداد

پرشین فال

امروز قبل ازظهر روز دو شنبه بیست و هفتم خرداد 98 - ساعت :
فال تاروت رایگان
نرم افزار مدت تماس


طالع بینی باستان

گوشواره ماه تولد گوشواره ماه تولد شما
 یك هدیه منحصر به فرد و فوق العاده | گوشواره ماه تولد دختران ایرونی | عمیق ترین تاثیرات روحی و روانی به همراه افزودن به قدرت جذابیت شما -
اینجا کلیک فرمایید
طالع بینی باستان
دست بند ماه تولد دست بند ماه تولد شما
حتی دستبند شما با شخصیتتان سازگار خواهد بود
- جذابیت خود را چند برابر كنید
منطبق با سلیقه شما -
اینجا کلیک فرمایید
طالع بینی باستان

روز : ماه : سال :

لحظاتی را با پرشین فال سرگرم شوید...! لطفا تاریخ تولد خود را وارد نمایید.

طالع بینی متولدین مرداد ماه در سال 1394 سال بز.امسال بر متولد مرداد چه خواهد گذشت.طالع بینی اختصاصی سال بز فال 1394 طالع بینی 94 فال و طالع بینی پرشین فال

طالع بینی سال 94 بز متولد مرداد

مغیلان چیست تا حاجی عنان از کعبه بر پیچد *** خسک در راه مشتاقان بساط پرنیان باشد

همچنان است هرمزد در اسد و گرم می کند حس و حال درونی تان را گاه بی گاه سفرهایی و خیره بر نگه هایی نو و تازه،نه خسته زآشنایی های دیرین.نگه هایی که میکاوند اندرون را.نگه هایی که می پایند و می پایند شیر پرفسونرا.مونثه ای مردادی به گاه نیمه ی آخر از برج پنجمین،بسان چیدن یک شاخه گل  تصمیم می گیرند و فرصتها گریزانند سخت.فرودین و انتهایش حلقه ای بردستها شاید نشان از انتهای انزوا باشد.خصوصا زادگان نیمه ی مرداد.
دوستی و مشکلی ازجنس سکه،پول،دارایی و غمخواری های تان شاید بسان مرهمی بر زخمهایش، سبک سازد برایش بار سنگین تحمل ها..فسرده دل..غمین چهره..و سردی های درونش.. خود کرده را تدبیری نیست که این دوست با دست خود تنیده این پیله ها و تارها برقامت وجودش..
اگر ازدواج کرده اید،دارای فرزند هستید سلامتی یکی از فرزندان درسال 94 فکرتان را به خود مشغول خواهد داشت.ممکن است از ناحیه ی استخوان ها یا چشم.اما اگر فرزند بزرگتر باشد انقباضات مالی در کارش می تواند جلب کننده ی حواس شما باشد از سایر امور.این مسئله در اواخرخرداد و با دخالت آشکار یک متولدخرداد شما را به واکاوی بیشتری می خواند.
و دهه ی سوم مرداد و سیاره ی مشتری که پای مینهد بر برج باکره و برج اسد را ترک میگوید بر پرده ی زندگیتان نقش میزنند مسائل جدیدی از جنس اقتصاد.نقدینگی ها را کنترل کنید.حساب و کتاب مالی تان را و حداکثر استفاده را ببرید از شانسهای مالی پیش آمده و مواظب معامله های مشکوک املاک باشید.اسناد معامله را بادقت بررسی و استعلام کنید.گوشتـان بسته باد بر چرب زبانی ها.و یک وضعیت خاص وسطهای مرداد که شد،مخصوصا دهه ی سوم مردادی ها بخاطرعلائق مادی پشت پرده ممکن است تصمیمی محرمانه بگیرید.تصمیمی به زیان یک نفر.آیا اخذ این تصمیم درنهایت به زیان مالی خودتان خواهد انجامید...؟ حواستان به این تصمیم دردهه ی اول ماه اوت باشد..
به پاییز که رسیدیم و برگهای سبز آماده ی پذیرش زرد شدن گشتند.در اواخر مهر ماه زهره ،مریخ و مشتری در برج سنبله اطراف صورت فلکی اسد نور افشانی خواهند داشت.برای مردادیان تعاملات و فرصتهای مالی،شانس ها برای اهل هنر و صنعت پردازش آثار هنری،ظریفکاری ها..و اما مراقب و لخرجی های افراطی خاص خود باشید.نشانه هایی از افراط در هزینه کردن نقدینگی ها درحاصل عمل برخی زادگان مرداد به چشم می آید.برنامه ریزی های بادقت می تواند نقشی پایا درحفظ دستمایه های مالی شما در برداشته باشد.
و اوایل آذر و سالمندی از نزدیکان و دست و پنجه نرم کردنش با مشکلی،کسالتی که برشما خواهد داشت.تاثیر روانی خاصی و اندیشه های غیرمعمول که تازگی ها درمخیله ی شما خودمانی جاخوش کرده اند. همچون توجه به مسائل عرفانی ،نادیدنیها آن جهانی را دامن میزند.
افکار جدید و انتزاعی برای پردازش آثار هنری طراحی های صنعتی و ... در شما به جوشش خواهد نشست.اوایل آذر تمرکز کنید روی تجربیات و تخصصها برای پردازش حاصلی نوین و ابتکاری تازه.

از دهه ی سوم دی ماه مراقب امضای قراردادها باشید.تجدید نظر و بررسیهای عمیق و آنگاه اخذ تصمیم خصوصا ده روز اول اسفند را درخاطر داشته باشید و سال به پایان میرسد با ورود مریخ به قوس و توقف طولانی اش دراین برج میتواند قوی تر شدن توجه شما به دوست مانده درمشکل و یا گره مالی فرزند را نشانه باشد.

نوشته شده توسط :  |  در تاريخ: 28 فروردین 1394 12:54  |  نظر دهيد - بازدید : 82281

تگ ها : امسال 94 بر متولد مرداد چه خواهد گذشت,طالع بینی متولد مرداد سال بز,طالع بینی مرداد در سال 94,پیشگویی سال 94 متولد مرداد,
فال و طالع بینی
مطالب بیشتر
زناشویی
مطالب بیشتر
گالری عکس
مطالب بیشتر
سرگرمی
مطالب بیشتر
گوشواره ماه تولد گوشواره ماه تولد شما
 یك هدیه منحصر به فرد و فوق العاده | گوشواره ماه تولد دختران ایرونی | عمیق ترین تاثیرات روحی و روانی به همراه افزودن به قدرت جذابیت شما -
اینجا کلیک فرمایید
طالع بینی باستان
دست بند ماه تولد دست بند ماه تولد شما
حتی دستبند شما با شخصیتتان سازگار خواهد بود
- جذابیت خود را چند برابر كنید
منطبق با سلیقه شما -
اینجا کلیک فرمایید
طالع بینی باستان
 •  
  0
   
  0
  توسط memol در تاريخ 01 اردیبهشت 95 | 12:16

  خخخخ.
  شما هنوز داريد طالع بيني سال95 را مي كذاريد؟ حالا شما زحمت نكشيد، از 95 كه يك ماه كذشت. مي خوايد شما طالع بيني سال96 را از الان اماده كنيد تا شايد به موقع بياد روي سايت.

 •  
  0
   
  0
  توسط shanay26 در تاريخ 30 آبان 94 | 17:38

  منکه هیچی سردرنیاوردم

 •  
  0
   
  0
  توسط farnaznazi در تاريخ 04 اردیبهشت 94 | 12:28

  این چه فالیه ؟؟؟ !!!! ؟؟؟ اصلا خودتون متوجه شدید چی نوشتید ؟؟؟


براي ارسال نظر در پرشين فال شما بايد عضو باشيد.
هم اکنون به خانواده پرشين فال بپيونديد.عضويت رايگان است.اينجا کليک نماييد.