چگونه از شرایط دشوار بیرون بیاییم؟

پرشین فال

امروز قبل ازظهر روز جمعه پانزدهم آذر 98 - ساعت :
فال تاروت رایگان
نرم افزار مدت تماس


طالع بینی باستان

گوشواره ماه تولد گوشواره ماه تولد شما
 یك هدیه منحصر به فرد و فوق العاده | گوشواره ماه تولد دختران ایرونی | عمیق ترین تاثیرات روحی و روانی به همراه افزودن به قدرت جذابیت شما -
اینجا کلیک فرمایید
فال تاروت اندروید
دست بند ماه تولد دست بند ماه تولد شما
حتی دستبند شما با شخصیتتان سازگار خواهد بود
- جذابیت خود را چند برابر كنید
منطبق با سلیقه شما -
اینجا کلیک فرمایید
طالع بینی باستان

روز : ماه : سال :

لحظاتی را با پرشین فال سرگرم شوید...! لطفا تاریخ تولد خود را وارد نمایید.

چگونه از شرایط دشوار بیرون بیاییم راهکار های بیرون آمدن از شرایط سخت زندگی افسردگی و نا امیدی موفقیت در زندگی روانشناسی

شرایط سخت زندگی

زمانی که زندگی ما وارد مرحله ی بسیار دشواری می شود، صبرمان را از دست می دهیم و حوصله ی هیچ کاری را نداریم. در حالی که اگر بتونیم به اشکال مختلف خود را سرگرم کنیم، می توانیم دشواری ها را ساده تر پشت سر بگذاریم. به یاد داشته باشید چیزی که وارد زندگی شما شده است، دیر یا زود از بین می رود. این راه ها را امتحان کنید تا این روزها را با تمام دشواری هایش، ساده تر پشت سر بگذارید و حتی با وجود مشکلاتی که دارید ، شاد باشید.

 • بخورید
  بررسی ها نشان می دهند: خوردن ، حقیقتا استرس و افسردگی را از بین می برد. هر نوع خوراکی را که دوست دارید، امتحان کنید. بکوشید خوراکی هایی را امتحان کنید که برای شما لذت بخشند.شکمی که با غذاهای مورد علاقه ی صاحبش پر شده باشد ، به ذهن کمک می کند تا بدی ها را دور بریزد و سالم تر باشد.

 • صحبت کنید
  زمانی را به یاد آورید که بسیار خوشحال بودید و خبرهای خوبی می شنیدید و آن زمان نمی توانستید صبر کنید و می خواستید تمام دنیا را از خبرهای خوشی که داشتید باخبر کنید. زمانی هم که ناراحت هستید و مشکلی دارید باید مانند همان زمان عمل کنید. زیرا درد دل کردن با دیگران باعث می شود تا احساس بهتری پیدا کنید.

 • پیاده روی کنید
  حتی اگر تنها باشید، پیاده روی چنان تاثیر مثبتی بر شما دارد که نمی توانید تصورش را کنید. در پارک یا خیابان راه بروید. به صداهای اطرافتان گوش دهید. پیاده روی یکی از بهترین فعالیت هایی است که آرامش را به ذهن های درگیر و مغشوش باز می گرداند.

 • تنها نمانید
  اکنون که بسیار افسرده، عصبی یا ناراحت هستید، بیرون رفتن و حاضر شدن در جمع، به نظرتان بدترین راه حل ممکن است. امّا مطمئن باشید در هر جمعی حتما فردی هست که می تواند به شما آرامش دهد یا شما را کمی خوشحال کند. ملاقات با افراد جدید و حتی تجدید دیدار با افرادی که مدت هاست ان ها را ندیده اید می تواند مؤثر باشد.نیازی نیست مشکلتان را با ان ها در میان بگذارید. گاهی صحبت های عادی با دیگران موجب می شود که شما راه حلی برای مشکلتان بیابید.

 • بنویسید
  سعی کنید در مورد احساسی که دارید چند خط یا چند صفحه بنویسید.یعنی بگویید که چه چیزی ذهنتان را به خود مشغول کردهاست؟ چه چیزی آزارتان می دهد؟ هر چیزی که به ذهنتان می رسد بنویسید و ببینید که بعد از ان چه قدر حال بهتری خواهید داشت.بعد از مدتی به سراغ نوشته های تان بروید.آن گاه با ذهن بازتری خواهید توانست آن ها را بررسی کنید. در نتیجه می توانید اشتباهاتتان را اصلاح و از تکرار آن جلوگیری کنید.

 • ورزش کنید
  وقتی مشکلات و افکار آزار دهنده  ذهنتان را پر می کند، مشغول بازی شوید و فقط به برنده شدن فکر کنید. زیرا این کار موجب می شود تا همه چیز را فراموش کرده و فقط به برنده شدن در بازی فکر کنید.اگر در یک ورزش یا بازی مهارت داشته باشید، کم کم به ان مانند بخشی از زندگی نگاه می کنید و موفقیت در آن را موفقیت در زندگی می دانید. همین مسئله اعتماد به نفس و امید شما را بالاتر می برد و کمک می کند تا بتوانید تصمیمات بهتری بگیرید و شرایط دشوار را بهتر پشت سر بگذارید.

 • مطالعه کنید و به تماشای تلویزیون بنشینید
  چون به شدت در دریای مشکلاتی غرق شده اید که شما را احاطه کرده اند، تماشای تلویزیون یا یک کتاب جالب می تواند به شما کمک کند تا از افکارتان بیرون بیایید و به موضوع دیگری فکر کنید.شاید شخصیت های کتاب یا فیلمی که می بینید واقعی نباشند، امّا برای چند ساعت شما را از دنیای واقعی بیرون می برند و به دنیای دیگری منتقل می کنند.هیچ چیز مانند مطالعه یک رمان نمی تواند ذهن شما را از دنیای مشکلات بیرون بیاورد و حالتان را بهتر کند.( به نظرم مطالعه روش خوبی برای بیرون آمدن از شرایط سخت هست. چون بعد از فوت ناگهانی زندائیم و مدتی بعد هم به خاطر درگذشت نابهنگام پسرداییم حال روحی مناسبی نداشتم. چند تا کتاب علمی روان شناسی خریدم و اون ها رو مطالعه کردم و واقعا در تغییر روحیه ام مؤثر بود.)

 • کنار خانواده تان باشید
  خانواده حمایت بی قید و شرطی به شما می دهد. به همین دلیل در کنار آن ها احساس آرامش می کنید. اگر خانواده دارید بدانید که خوشبخت هستید. زیرا خانواده بزرگ ترین نعمتی است که به انسان داده شده است؛ پس آن را نادیده نگیرید.
نوشته شده توسط :  |  در تاريخ: 22 اردیبهشت 1393 11:14  |  نظر دهيد - بازدید : 6691

تگ ها :
موفقیت در زندگی
مطالب بیشتر
زناشویی
مطالب بیشتر
گالری عکس
مطالب بیشتر
سرگرمی
مطالب بیشتر
گوشواره ماه تولد گوشواره ماه تولد شما
 یك هدیه منحصر به فرد و فوق العاده | گوشواره ماه تولد دختران ایرونی | عمیق ترین تاثیرات روحی و روانی به همراه افزودن به قدرت جذابیت شما -
اینجا کلیک فرمایید
فال تاروت اندروید
دست بند ماه تولد دست بند ماه تولد شما
حتی دستبند شما با شخصیتتان سازگار خواهد بود
- جذابیت خود را چند برابر كنید
منطبق با سلیقه شما -
اینجا کلیک فرمایید
نرم افزار محاسبه سن
 • هیچ چیزی هنوز ارسال نشده است

براي ارسال نظر در پرشين فال شما بايد عضو باشيد.
هم اکنون به خانواده پرشين فال بپيونديد.عضويت رايگان است.اينجا کليک نماييد.