طالع بینی سال اسب 93 متولد اسفند

پرشین فال

امروز قبل ازظهر روز چهار شنبه بیست و نهم خرداد 98 - ساعت :
فال تاروت رایگان
نرم افزار مدت تماس


طالع بینی باستان

گوشواره ماه تولد گوشواره ماه تولد شما
 یك هدیه منحصر به فرد و فوق العاده | گوشواره ماه تولد دختران ایرونی | عمیق ترین تاثیرات روحی و روانی به همراه افزودن به قدرت جذابیت شما -
اینجا کلیک فرمایید
فال تاروت اندروید
دست بند ماه تولد دست بند ماه تولد شما
حتی دستبند شما با شخصیتتان سازگار خواهد بود
- جذابیت خود را چند برابر كنید
منطبق با سلیقه شما -
اینجا کلیک فرمایید
فال تاروت اندروید

روز : ماه : سال :

لحظاتی را با پرشین فال سرگرم شوید...! لطفا تاریخ تولد خود را وارد نمایید.

طالع بینی متولدین اسفند ماه در سال 1393 سال اسب.امسال بر متولد اسفند چه خواهد گذشت.طالع بینی اختصاصی سال اسب فال و طالع بینی پرشین فال

طالع بینی اسفند سال 93 اسب

در صبح رخ یار چنان رفته ز خویشیم *** کز خود خبر از تیرگی شام نگیریم
در مورد اسفندی ها گفتن این مطلب که در یکی دو سال گذشته سیاره ی مشتری (متولدین آذر - اسفند) از کنار کوکب قرمزالدبران (درخشان ترین کوکب صورت فلکی ثور = گاو) به طبع مریخ عبور کرده می تواند یادآور این نکته باشد که این گذر طبع ملایم و شاعرانه ی بیشتر متولدین اسفند ماه را می تواند دست خوش تغییرات مهمی کرده باشد.
ای چهره ی رویا...ای جلوه ای از آرزوها..چشمی بمن بگشا..من با تو دارم گفتگو ها...
به رخدادهای یکی دو سال گذشته ی خود مراجعه کنید علی الخصوص اگر با متولدین آذر دستتون توی یک کاسه باشه.
سیاره ی نپتون در برج حوت (اسفند) و سیاره ی اورانوس در حمل (فروردین) یعنی اینکه شما تحت تاثیر متولد آذر وارد یک دور توجه غیر معمول به پول و مادیات ممکن است شده باشید و حرکت مشتری از کنار کوکب الدبران(که تاثیرش منفی گفته شده) و گاه توقف در کنار این ستاره یعنی خدای نکرده پانهادن روی گلیم دیگران و استفاده ی ابزاری از آنها...حال به هر توجیه که باشد و اکنون مدتی گذشته اگر چنین عملکردی داشته اید داشتن تعادل مالی در وضعیت خود را هدف نیکویی قرار دهید و خط مرزی اموال خود را با اموال دیگران مشخص کنیدو دوباره لطافت طبع خود را به دست بیاورید.
گذرکاه احساسات خشونت آمیز و سلطه جویانه نمی تواند با طبعتان سازگاری داشته باشد و عبور از این مسیر یعنی چشم بستن بر احساسات و عواطف پر غلیان خویشتن و تصورات و رویاهای غیرمعمول و خدای نکرده ،خودبزرگ بینی ها و ریسکهای پرخطر که موجب می شود انتظاری که از دیگران دارید،کمتر برآورده شود.
ای آه....بسوزان زشرر...سینـــه ی ما را *** کاین سینــه..برای دل ما..جز قفسی نیست
اولهای سال و موقع دید و بازدیدهای عید مریخ ارغوانی را درقدح بلورین میزان درجوش و خروش میبینیم.جوش و خروشی پر دامنه.هشتمین جام از جامهای منطقه البروج است.ساغر میزان و باده ی مریخ آلود میزان حال شمارا نا آرام و پر تنش می گرایاند.و ابتدای این حالات از آخرهای سال گذشته بروز داشته و تاثیر این می مریخ آلوده تا چند ماه اولای امسال ادامه خواهد داشت.متولدی از متولدین مهر ماهی با تحریکاتش می تواندحالات متغیر درونی شما را دستخوش غلیان نماید و برخی چهره در نقاب اشک خواهند کرد و اگر زن و شوهر باشید مواظب تکه های احساستان باشید که به دیگران آسیب نرساند..
باحوصله و آرام آرام روی حرکات نپتون و اورانوس زوم کنید.باحرکت سیاره ی نپتون در برج حوت (اسفندماه) که خانه ی دوازدهم است از برای علامت خورشیدی حمل (فروردین) که سیاره ی اورانوس را بر سینه ی خود دارد.وضعیتی استثنایی و خاص برای متولدین حوت و حمل حادث شده است.
نجشی عمیق بین دو برج حوت و حمل می تواند بروز کند اگرحوت و حمل زن و شوهر باشند یا دو همکار یا دو دوست یا دو همسایه...چه رخ خواهد نمود؟
نپتون برناخودآگاه حمل (اورانوس)چنگ میزند.چنگ بر لایه های عمیق خاطرات حملو حمل با نظرشک و سوء ظن به حوت خواهد نگریست و حوت متولدحمل را به خشم خواهد آورد.به خصوص اوایل فروردین که متولدحمل با تندرویهایش دل حوت را به درد می آورد و حوت غریبانه حلقه بر دربسته ی محبت و عشق خواهدزد.
تاکه چون نی،گلویم از پنجه ی بغض بستــه شد *** ازسر بندبند تن شعله ی دل زبانه زد
 همون اول اولای سال که نگاه کنیم به وضع سیاره ها مریخ ارغوانی را توی برج ترازو ،همون مهر ماه خودمون می بینیم که بدجور جولان می دهد..! برج ترازو خونه ی هشتم علامت خورشیدی برای اسفند ماهی ها،یعنی حالات عصبی روحی و تغییرات عاطفی است.یک نفر مهر ماهی که شما را شاید به خودش جذب کرده و براش لبخند زدید و..باتحریکاتش،حالات شما را دست خوش غلیان کرده و بهتر است چنگ و دندان نشان ندهید و بگذارید موضوع خودش آرآم آرآم حل شود.
توی اردیبهشت،یک دوست صمیمی هم به کمکتان ممکن است بیاید و خودش را درگیر کند با متولد فروردین و مهر..
مشتری یا ژوپیتر موقرانه داخل برج اسد میشود....کــــی؟ مردادماه شما منافعتون با یک متولد مرداد گره می خوره مخصوصا جوانهای اسفندی..؟؟
آخرهای مرداد که میشود چه غوغائی است..! زهره سوار بر کالسکه ی طلائی ، مشتری میشود...! در برج اسد..بالای آسمان..
کمی که زمان گذشت ناگهان حواست شما درگیر دعوا مرافعه و نا آرامی خواهید شد. چه وقت؟ اوایل شهریور که شد وقتی مریخ  و کیوان (زحل) دست در دست هم میگذارند.بهتر است این روزها هم صبر داشته باشید.
اگر با متولد مرداد مشاجره داشتید،ناراحت نشوید،او هم همینطور است.
اوایل دی ماه یک اتفاق مهم دیگری می افتد.کیوان (زحل) به مهمانی قوس (آذر) خواهد رفت و بعد،پدر  یا مادر را دریابید اگر سنش بالا باشد.بیشتر به دیدارش بروید.بعدها ممکن  است پشیاون شوید.
اگر کارمی کنید،دشواری خواهید داشت و سخن آخر اینکه در روابط با متولدحمل(فروردین) خیلی احتیاط کنید.آدمهای تند و عصبانی مزاجی هستند.میتوانند خیلی افراطی عمل کنند.یادتان باشد آخرین وضعیت ناجور پلوتو و اورانوس در این چند ساله اواخر اسفند است که رخ می دهد...مراقب حالت انزوای فکری و غفلت های خاص او باشید.

نوشته شده توسط :  |  در تاريخ: 20 فروردین 1393 20:54  |  نظر دهيد - بازدید : 50755

تگ ها : امسال بر متولد اسفند چه خواهد گذشت,طالع بینی اسفند در سال 93,طالع بینی سال جدید اسفند,طالع بینی متولد اسفند سال اسب,فال اسفند سال 93,پیشگویی سال 93 متولد اسفند,
فال و طالع بینی
مطالب بیشتر
زناشویی
مطالب بیشتر
گالری عکس
مطالب بیشتر
سرگرمی
مطالب بیشتر
گوشواره ماه تولد گوشواره ماه تولد شما
 یك هدیه منحصر به فرد و فوق العاده | گوشواره ماه تولد دختران ایرونی | عمیق ترین تاثیرات روحی و روانی به همراه افزودن به قدرت جذابیت شما -
اینجا کلیک فرمایید
طالع بینی باستان
دست بند ماه تولد دست بند ماه تولد شما
حتی دستبند شما با شخصیتتان سازگار خواهد بود
- جذابیت خود را چند برابر كنید
منطبق با سلیقه شما -
اینجا کلیک فرمایید
فال تاروت اندروید
 •  
  0
   
  0
  توسط badami در تاريخ 29 مهر 93 | 12:44

  با سلام درباره کار و درامد چیزی نگفتید لطفا لطفا لطفا


براي ارسال نظر در پرشين فال شما بايد عضو باشيد.
هم اکنون به خانواده پرشين فال بپيونديد.عضويت رايگان است.اينجا کليک نماييد.