طالع بینی سال اسب 93 متولد دی

پرشین فال

امروز بعدازظهر روز یک شنبه سی ام تیر 98 - ساعت :
فال تاروت رایگان
فال تاروت اندروید


طالع بینی باستان

گوشواره ماه تولد گوشواره ماه تولد شما
 یك هدیه منحصر به فرد و فوق العاده | گوشواره ماه تولد دختران ایرونی | عمیق ترین تاثیرات روحی و روانی به همراه افزودن به قدرت جذابیت شما -
اینجا کلیک فرمایید
نرم افزار مدت تماس
دست بند ماه تولد دست بند ماه تولد شما
حتی دستبند شما با شخصیتتان سازگار خواهد بود
- جذابیت خود را چند برابر كنید
منطبق با سلیقه شما -
اینجا کلیک فرمایید
طالع بینی باستان

روز : ماه : سال :

لحظاتی را با پرشین فال سرگرم شوید...! لطفا تاریخ تولد خود را وارد نمایید.

طالع بینی متولدین دی ماه در سال 1393 سال اسب.امسال بر متولد دی چه خواهد گذشت.طالع بینی اختصاصی سال اسب فال و طالع بینی پرشین فال

طالع بینی دی سال 93 اسب

هفت آسمان را بردرم..و ز هفت دریــا بگذرم ** چون دلبرانه...بنگری در جان سرگردان من
اتصال سیارات زحل و مشتری در سال 1379 خورشیدی در برج ثور یعنی بیت فرزندان و دوستان صمیمی واقع شده و شما دائم در سفرهای کوتاه بوده اید.آیا اهمیتی افراطی و غیر معمول برای فرزندانتان قائل شده اید؟ در هر حال در این دوره آنها نقش خاصی را در ذهن شما ایفا کرده اند.آیا در رفتار با فرزندان راه تعادل را پیموده اید؟
اوایل سال و فروردین ماه و وقایع متعدد درحول و حوش امورمالی و زمین شاید میراث،خرید یا فروش خانه و  رو به رو خواهید بود.
با تربیعات متعدد سیارات پلوتو و اورانوس مراقب ازدست دادن سرمایه ناگهانی و غیرمترقبه باشید.چه گاه؟ زمانی که مشتری در سرطان با پلوتو در جدی مقابل شود.مخصوصا اگر ده روز اول دی ماه زاده شده باشید.
اگر در زمینه ی کارهای وکالت،مشاغل دولتی و...فعالیت می کنید،در انتظار تغییراتی خاص باشید.ممکن است ناچار به درگیری شوید.باچه کسی..؟ با او که دوست شما و از ریشه ی شماست و به مخالفانتان پیوسته است.یک جنس مخالف،اگر شما مذکر هستید،اواخر اردیبهشت ممکن است شما را خشمگین سازد ولی شما خوددار تر از آن هستید که دست به عمل متقابل بزنید.
دو نقطه ی مهم بروز تغییرات خطوط  یکنواخت چهره ی شما را تغییر خواهد داد.یک بار در مرداد با ورود سیاره ی مشتری به برج اسد و باردوم اولین روزهای زمستان که سیاره ی متولدین برج جدی (دی ماه) وارد برج قوس می شود،یعنی بیت دوازدهم برای علامت خورشیدی دی ماه (بیت الحزن).
دراواخر تیر ماه که سیاره ی مشتری آرام آرام وارد برج اسد می شود، روحیه ی شادتر و پرقدرت تر و ریسک پذیرتری را در کالبدخود موجود خواهید دید.و شاید شانسی را نشانه باشد برای امور مالی،مخصوصا اگر در سال اسب هم زاده شده باشید.
ای رشک ماه ومشتری... باماوپنهان..چون پری *** خوش خوش..کشانم میبری...آخرنگــوئی تا کجـا
باهمه ی شور و هیجانش...کی؟ یک متولد مرداد را میگویم! یک متولد گرم نفس،شما را به خود جذب خواهد کرد و این تعلق خاطر در اوایل زمستان که برج قوس مهماندار زحل می شود می تواند بنوعی نومیدی و احساس حرمان تبدیل شود.وشاید کمی اضطراب..پس در تمام طول سال اسب و کمی بعد از آن هم شما نیاز به یک حامی عاطفی خواهید داشت.
جنگندگی شما با اعتقاد راسخ به اهداف همیشگی تان دستخوش تاثیر فاکتورهای پرریسکی خواهدشد.با تثلیث زحل و مشتری در برج آتش خود را درگیر خطرات متعدد خواهیدساخت و مسائل مالی دیگران شما را رنج خواهدداد.
در شهریور ماه است که برکه ی آرام آرزوهایتان کمی گل آلود می شود و ناچارخواهید شد برخلاف میلتان با یک نفر از در مخالفت درآئید و شاید درگیر شوید.
اگرشاغل امور مالی و حسابداری،بانک و.. باشید با معضلاتی روبه رو می گردید.و چشم به آینده بدوزید...
آن زمان که مشتری اختیار به زحل دهد چرا که درخانه ی زحل مهمان است و برج دلو برج پول و نقدینگی هاست برای شما متولددی ماه! فعالیتهای اقتصادی،کار در بانک ها،حسابداری می توانند برای جوان های امروزی به عنوان هدف اصلی در نظر گرفته شوند.
اندوهی که صحبتش آورده شد در اسفند ماه عیان خواهدشد..به چه شکلی؟ به شکل پای فشردن روی یک فکر خاص اگر بگذارید روحیه تان افت کند.
بعضی متولدین دی ماه حالات وسواس گونه ای را در خاطرات خویشتن به ذخیره خواهند نشست.
ده روز اول دی ماه با وضعیت مقابله ی مریخ و مشتری در بروج اسد و دلو به خصوص اگر ساکن شهرهایی باشید مثل تهران،گره های مالی یا کاری را پیش پا خواهید دید.در کار با وسایل نقلیه و اتومبیل دقت کرده و از سرعت های بالا بپرهیزید..چه وقت؟ بیشتر اواخر دی ماه که نپتون در بیت سوم طالع شما تاثیرمنفی بر تصورات شما گذاشته و غفلتهایی را مرتکب ممکن است بشوید.
برحواس خود بیشتر کنترل داشته باشید.در رویاهای غیر معمول فرو نروید.جوان ترها موقع رانندگی از موبایل یا موسیقی که حواسشان را پرت کند استفاده نکنند بهتراست
و مطلب آخر اینکه اواخر اسفند است که آخرین حرکت تربیع پلوتو و اورانوس روی می دهد و خدا کند که کاری که این یکی دو ساله شما را تحت فشار خود قرار داده به خیر و خوبی تمام شود..
چو پریدسوی بامت....ز تنم کبوتر دل *** به فغان شدم چو بلبل..که کبوترم نیامد

نوشته شده توسط :  |  در تاريخ: 20 فروردین 1393 20:45  |  نظر دهيد - بازدید : 51736

تگ ها : امسال بر متولد دی چه خواهد گذشت,طالع بینی دی در سال 93,طالع بینی سال جدید دی,طالع بینی متولد دی سال اسب,فال دی سال 93,پیشگویی سال 93 متولد دی,
فال و طالع بینی
مطالب بیشتر
زناشویی
مطالب بیشتر
گالری عکس
مطالب بیشتر
سرگرمی
مطالب بیشتر
گوشواره ماه تولد گوشواره ماه تولد شما
 یك هدیه منحصر به فرد و فوق العاده | گوشواره ماه تولد دختران ایرونی | عمیق ترین تاثیرات روحی و روانی به همراه افزودن به قدرت جذابیت شما -
اینجا کلیک فرمایید
فال تاروت اندروید
دست بند ماه تولد دست بند ماه تولد شما
حتی دستبند شما با شخصیتتان سازگار خواهد بود
- جذابیت خود را چند برابر كنید
منطبق با سلیقه شما -
اینجا کلیک فرمایید
فال تاروت اندروید
  • هیچ چیزی هنوز ارسال نشده است

براي ارسال نظر در پرشين فال شما بايد عضو باشيد.
هم اکنون به خانواده پرشين فال بپيونديد.عضويت رايگان است.اينجا کليک نماييد.