طالع بینی سال اسب 93 متولد آذر

پرشین فال

امروز قبل ازظهر روز چهار شنبه بیست و نهم خرداد 98 - ساعت :
فال تاروت رایگان
طالع بینی باستان


طالع بینی باستان

گوشواره ماه تولد گوشواره ماه تولد شما
 یك هدیه منحصر به فرد و فوق العاده | گوشواره ماه تولد دختران ایرونی | عمیق ترین تاثیرات روحی و روانی به همراه افزودن به قدرت جذابیت شما -
اینجا کلیک فرمایید
نرم افزار محاسبه سن
دست بند ماه تولد دست بند ماه تولد شما
حتی دستبند شما با شخصیتتان سازگار خواهد بود
- جذابیت خود را چند برابر كنید
منطبق با سلیقه شما -
اینجا کلیک فرمایید
نرم افزار مدت تماس

روز : ماه : سال :

لحظاتی را با پرشین فال سرگرم شوید...! لطفا تاریخ تولد خود را وارد نمایید.

طالع بینی متولدین آذر ماه در سال 1393 سال اسب.امسال بر متولد آذر چه خواهد گذشت.طالع بینی اختصاصی سال اسب فال و طالع بینی پرشین فال

طالع بینی آذر سال 93 اسب

برشیشه ی دل است گواراتر از شراب *** زخمی که می زند دل چــون سنگ خاره اش
نام کوکب شولا  را شنیده اید؟ در منطقه البروج این کوکب در صورت فلکی عقرب قرار دارد.خوب است کجای پیکر عقرب سکنی گزیده باشد؟ نیش عقرب...!!
شولا گر چه در صورت فلکی عقرب است  و اماجزء برج قوس (آذر) به شمار می آید.مکان شولا در 35/24 درجه برج قوس است و طبعش ترکیبی از تاثیر سیارات عطارد و مریخ گفته شده بهدنیا آمدن در اواخر قوس یعنی به دنیا آمدن در زمانی که آفتاب از کنار شولا می گذرد....! خوب ..آیا شوخی کردن ها و سربه سر گذاردن های دیگران توسط متولد قوس یا نیت تاثیر بر امور مالی دیگران و ... می توانند گاه به زیان قوسی ها تمام شوند؟

یکی دو موضوع درچندسال گذشته،قدرتمندانه خط زندگی شما را تاثیر گذار بوده یا ربط داشته به یکی ازفرزندان و اگر فرزند نداشته اید یکی از دوستان نزدیک..و یا مربوط بوده به فعالیت ها در زمینه ی مالی و نقدینگی ها و شما بین این دو قطب هم چون توپ تنیسی در حال جهش و فشار بوده اید.این بازی تنیس طولانی درسال 1393 سرانجام به لحظات نهایی خود نزدیک میشود...؟ و فروردین ماهی است که بیشترین نمود این بازی در زندگیتان به چشم خواهدآمد.

یک دوست یا یکی از فرزندان با حرکات و تصمیمات غیرمنتظره ی خود درخصوص دارائی ها و نقدینگی تان جذر و مدهای مهمی ایجاد خواهد کرد. او که شاید در برج فروردین و یا دی زاده شده،مرزهای قراردادی و معمول را بر هم زده و شاید مرزهای دوستی را و این جذر و مد و به هم زدن مرزها موجب عدم تعادل مالی در زندگی شما گشته است.
مراکرده است چون آیینه.....حیــران..مجلس آرائی *** که می را در رگ مست از....دویدن بازمیــــدارد

و سال گذشته (1392) که سیاره ی مشتری (سیاره ی منسوب به متولدین برج آذر) از برج سرطان گذر داشته و سایه ی یاس و بدبینی در دنیای مالی شما را کاهش داده...ولی دقت داشته باشید هنوز آثار اشکالات مالی شما کاملا محو نگشته و توجه و مراقبت و احتیاط بیشتر شما را می طلبد.خصوصا اولین روزهای اردیبهشت..
ازتابستان به بعد روی غلطک اقبال و شانس می افتید.و آن هم زمان است با شنیدن صدای پوتین های جناب مشتری بر سنگ فرش قرارگاه اسد!!
یک تفکر،یک قرارداد یا اندیشه ی یک سفر طولانی شما را کمک خواهدکرد تا بر نا امیدی ها غلبه داشته باشید.خصوصا اواخر مرداد که همچون بانویی بال زنان،گرمای محبت زهره درکنار گام های محکم مشتری ی اژوپیتر،خوش بینی  آفرینانه بر صحنه ی آرزوهایتان جلوه گری خواهند داشت..
سرو بالای کمــــان ابــرو..اگر تیـــر زنــــــد *** عـــاشق آنست که بـــردیده ..نهد پیکان را

از لحظات دشوار سالتان یکی اوایل شهریور است.زحل و مریخ دوسیاره ی دشواری آفرین،درلانه ی عقرب (بیت دوازدهم برای قوس،بیت الحزن) کند و کاو دارند و حاصلش این که جرقه هایی اضطراب آفرین ناخودآگاه شما را با نگرانی های شاید ناشناخته (برج عقرب از بروج ثابته است و در القای تاثیرش سخت پافشاری خواهد کرد) هم زمان خواهد ساخت.یک بیماری یا حادثه..خواب و کابوسی ناراحت کننده..یک درگیری غیرمنتظره (اگر خود دار نباشید).
بایک متولد آبان یا دی در ده روز اول دی ماه موفق خواهید شد به علل آن پی برده و شاید موفق شوید ریشه و عوامل آن را از پیش پا بردارید.
یک چراغ قرمز این که در سرعت گرفتن برای درگیرشدن با دیگران از خطوط قرمز رد نشدن بهتراست تا خصوصا در دهه ی سوم شهریور که احساس جنگندگی و تمایل بیشتر به درگیری را درخود احساس می کنید.
نکرد از خواب حیرت..جوش دل..بیدارصائب را *** نگـــاه عــــاشقان..محوتماشا..این چنیـــــن بــاید

و اما جرقه و فلاش بزرگ سال شما متولدین آذر،کماندارآسمان،بالاخره کیوان ازبرج ثابته ی عقرب ردشده و خود را مهمان برج قوس می سازد.زحل،سیاره ی برج جدی است و برج قوس می شود بیت دوازده آن؛جای نامناسبی خواهد داشت و در آن راحت نخواهد بود...چه وقت..؟ اولین روزهای دی ماه زحل موقعیت خوبی پیدا می کند با سیاره ی مشتری (تثلیث) و برای شما تاثیر مثبتی خواهد داشت.چرا که برج اسد و مشتری و برج قوس از برج وابسته به عنصر آتش هستند.زمان به کمکتان می آید..
اورانوس درحمل،مشتری در اسد،زحل در قوس،هرسه بروج آتش؛امیدهای فراوانی برای شما زنده خواهد شد اگر کمی تلاش کنید آن وقت خواهید توانست دشواریهای گذشته را جبران کنید.

از نا امیدی مختصری که در اواخر اسفند به شما ممکن است دست بدهد،جا نزنید و بدانید تا یکی دو سال آینده زمان به نفع شما میگذرد و زحل می رود که زیر فشار قرار بگیرد.
توسط نپـتـون به نظر می رسد برخی متولدین برج آذر سالهای 1394- 1395 سخت درگیر کارهای اجتماعی و امور جمعیت ها واهند شد.
کجروی درکیش ماکفـراست...صائب...همچو تیــــر ***  از چـــه دایم..درکشاکش..چــون کمــان افتـــــاده ایم
و اما جوان ترهای قوس،زمانیکه مشتری پا به برج اسد می گذارد درحالی که سخت اندیشمند هستند،جرقه ای چراغدان قلبشان را لبریز نور می سازد.نوری ازنوع دلبستگی و یک متولد برج شیر (مرداد) می تواند در زندگیشان نقشی مهم ایفا نماید.

اواخرمرداد زمانی که زهره ی دلربا دستش را در دست مشتری با شکوه می گذارد تامحبتی استوار در قلب قوسی ها بکارد و صبح امید از شام چشمان دلدار سر بزند.
خاک وجودش شود...همسفر گردباد *** درقدم هرکه رفت..خار بیابان عشق

نوشته شده توسط :  |  در تاريخ: 20 فروردین 1393 20:41  |  نظر دهيد - بازدید : 52025

تگ ها : امسال بر متولد آذر چه خواهد گذشت,طالع بینی آذر در سال 93,طالع بینی سال جدید آذر,طالع بینی متولد آذر سال اسب,فال آذر سال 93,پیشگویی سال 93 متولد آذر,
فال و طالع بینی
مطالب بیشتر
زناشویی
مطالب بیشتر
گالری عکس
مطالب بیشتر
سرگرمی
مطالب بیشتر
گوشواره ماه تولد گوشواره ماه تولد شما
 یك هدیه منحصر به فرد و فوق العاده | گوشواره ماه تولد دختران ایرونی | عمیق ترین تاثیرات روحی و روانی به همراه افزودن به قدرت جذابیت شما -
اینجا کلیک فرمایید
فال تاروت اندروید
دست بند ماه تولد دست بند ماه تولد شما
حتی دستبند شما با شخصیتتان سازگار خواهد بود
- جذابیت خود را چند برابر كنید
منطبق با سلیقه شما -
اینجا کلیک فرمایید
نرم افزار محاسبه سن
  • هیچ چیزی هنوز ارسال نشده است

براي ارسال نظر در پرشين فال شما بايد عضو باشيد.
هم اکنون به خانواده پرشين فال بپيونديد.عضويت رايگان است.اينجا کليک نماييد.