طالع بینی سال اسب 93 متولد تیر

پرشین فال

امروز بعدازظهر روز یک شنبه بیست و ششم خرداد 98 - ساعت :
فال تاروت رایگان
طالع بینی باستان


طالع بینی باستان

گوشواره ماه تولد گوشواره ماه تولد شما
 یك هدیه منحصر به فرد و فوق العاده | گوشواره ماه تولد دختران ایرونی | عمیق ترین تاثیرات روحی و روانی به همراه افزودن به قدرت جذابیت شما -
اینجا کلیک فرمایید
طالع بینی باستان
دست بند ماه تولد دست بند ماه تولد شما
حتی دستبند شما با شخصیتتان سازگار خواهد بود
- جذابیت خود را چند برابر كنید
منطبق با سلیقه شما -
اینجا کلیک فرمایید
نرم افزار محاسبه سن

روز : ماه : سال :

لحظاتی را با پرشین فال سرگرم شوید...! لطفا تاریخ تولد خود را وارد نمایید.

طالع بینی متولدین تیر ماه در سال 1393 سال اسب.امسال بر متولد تیر چه خواهد گذشت.طالع بینی اختصاصی سال اسب فال و طالع بینی پرشین فال

طالع بینی تیر سال 93 اسب

میان مهربانان کی توان گفت... *** که یارما چنیـــن گفت وچنــان کرد
برجیس پرعظمت (مشتری) تا ماه تیر همچنان با شما متولدین تیر ماه محشوراست  و قلبتان با ترنم ژوپیتر(مشتری) تپش خواهد داشت.خوش بین و امیدوار و شاید عاشق! اما..امـــا...؟ مشتری روبه رویش سیاره ی پلوتو را در برج جدی دارد و اگر با متولد دی ماه معاشر هستید این یعنی مشگلات عاطفی و تندروی از هر دو طرف...تندروی از طرف کسی که با او تماس دائم دارید و....؟؟؟
یک نفر که می کوشد کارها را در نظرتان آسان جلوه دهد و بی خیالتان سازد..مشتری در برج سرطان است و در درجات شرف و احتمالا شما نظرات نفردوم را راحت تر بپذیرید و او را مقدم دارید.پس مراقب رفتار خود باشید.این آدم شاد و بی خیال آیا به شما ضرر نخواهد زد....؟
درگیری بین دو نفردیگر ممکن است برای شما زیان آور باشد؟
بخواهید..نخواهید..اوایل تابستان توجه شما بسوی مسائلی مثل پول و امور مالی سوق داده خواهدشد.خریدهای خارج از وسع و توان،زرق برق و تجملات و در مورد خانم ها تغییر لباس و چهره... و نقدینگی اتان سرانجام کاهش خواهد یافت و همین وقتها است که کسالت مختصر سال گذشته دوباره خودنمایی می کندبیشتر از همه چیز مراقب سلامتی خود باشید.
شهریور ماه درگیرترین ماه برای شما میتواند باشد یکی از فرزندانتان دچار مشگلاتی خواهدشد اگر خدای نکرده دست او را باز گذاشته و نظارت لازم را نداشته اید...
متولدین تیرماه همیشه باید در خاطر داشته باشند که سیاره ی متولدین تیرماه،ماه است و برج فرزندان و دوستان برای آنها برج  عقرب است و ماه در عقرب (قمر در عقرب) مکانی نامناسب دارد.و شهریور ماه سیارات مریخ و زحل در برج عقرب به هم می رسند.مراقبت از فرزندان جوان تر و دوستان آنها شدیدا ذهن شما را مشغول خواهد ساخت..
اگر متولد تیر ماه جوانی هستید مراقب معاشرت هایتان باشید.زبان ها گاه بسیار فریبنده هستند و ما متوجه نیستیم.به هر حال دوستی ممکن است شما را درگیر اموری ناخوشایند سازد.دراتصال احساسی و قلبی با دیگران احتیاط کنید.بعضی ویروسها نادیدنی وارد محیط تندرستی ما می شوند..!!
آتش رخسارگل...خرمن بلبل بسوخت *** چهره ی خندان شمع..آفت پروانه شد

اوایل زمستان دندان ها،استخوان ها،پوست و موها ما را به زحمت خواهند انداخت.
همسرتان  اگر متولد دی ماه باشد مخالفی نهانی خواهد یافت که مدتی طول خواهد کشید تا نیت واقعی اش آشکارشود اگر کارمند و استخدام در سازمانی باشید به این احساس ممکن است برسید که کار زیادی روی دوشهای شما گذاشته اند.البته از دی ماه به بعد و احساس خستگی و کسالت خواهیدکرد.
دایــــره های نامنظمی خواهد کشید پــرگار قلبتان و نهیب افسردگی می تواند بر شما تاثیر بگذارد..
جان عشاق..سپندرخ خودمیــــــدانست *** وآتش چهره بدین کار بـــرافروخته بود

در دی ماه  به نشاط زندگی خود بیفزایید.به زیارت بروید و دعای بیشتری بخوانید...
زمانی که سیاره ی زحل در برج قوس در حالت تربیع (تاثیر منفی) قرار بگیرد با مریخ آتشین که مهمان برج حوت است جائیکه سیاره ی نپتـون(خواب و خیالها) هم حضوردارد به افسردگی اجازه دخول به قلبتان راندهید..
دلربایانــــــه..دگربرسرنازآمــــده ای *** ازدل من چه بجامانده؟که بازآمده ای
احساس عبوس بودن،حالت اخم،ممکن است به شما دست دهد.پس از مطالب غم انگیز و اندوه ناک دست شسته و روحیه ی خود را تقویت نمایید..
نیست ساحل را..زرازسینه ی دریا خبـــر *** وای برمستی....که ناهشیارمیــگویدسخن

نوشته شده توسط :  |  در تاريخ: 20 فروردین 1393 20:19  |  نظر دهيد - بازدید : 54936

تگ ها : امسال بر متولد تیر چه خواهد گذشت,طالع بینی تیر در سال 93,طالع بینی سال جدید تیر,طالع بینی متولد تیر سال اسب,فال تیر سال 93,پیشگویی سال 93 متولد تیر,
فال و طالع بینی
مطالب بیشتر
زناشویی
مطالب بیشتر
گالری عکس
مطالب بیشتر
سرگرمی
مطالب بیشتر
گوشواره ماه تولد گوشواره ماه تولد شما
 یك هدیه منحصر به فرد و فوق العاده | گوشواره ماه تولد دختران ایرونی | عمیق ترین تاثیرات روحی و روانی به همراه افزودن به قدرت جذابیت شما -
اینجا کلیک فرمایید
فال تاروت اندروید
دست بند ماه تولد دست بند ماه تولد شما
حتی دستبند شما با شخصیتتان سازگار خواهد بود
- جذابیت خود را چند برابر كنید
منطبق با سلیقه شما -
اینجا کلیک فرمایید
فال تاروت اندروید
  • هیچ چیزی هنوز ارسال نشده است

براي ارسال نظر در پرشين فال شما بايد عضو باشيد.
هم اکنون به خانواده پرشين فال بپيونديد.عضويت رايگان است.اينجا کليک نماييد.